חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כתבות ONE: גלושקו הודחה בסיבוב ה-1 בארה"ב

                                מאת: שי אלון, ONE

ההופעה ההיסטורית והמרגשת של יוליה גלושקו באליפות ארה"ב הפתוחה הסתיימה הלילה (בין שני לשלישי) בסיבוב הראשון עם הפסד למדורגת 27 בעולם, יאנינה ויקמאייר מבלגיה 7:5 ו-6:2. 

גלושקו, 160 בעולם, עברה שלושה סיבובי מוקדמות בשבוע האחרון והפכה לישראלית החמישית המשחקת בטורנירי גראנד סלאם אחרי פאולינה פלד, אנה סמשנובה, ציפי אובזילר ושחר פאר.

"זה היה הגראנד סלאם הראשון שלי בהגרלה הראשית, התוצאה יכלה להיות יותר טובה, אבל לא הרגשתי מספיק טוב עם הטניס היום אבל בסך הכל עמדתי לא רע מול שחקנית טופ 30 בעולם. זאת הייתה הגרלה קשה אבל היה משחק לא רע". אמרה גלושקו ל-ONE אחרי המשחק והוסיפה, "היה לי קיץ טוב, עכשיו אני צריכה לנוח והגוף שלי צריך להתאושש. זה קיץ שיתן לי ביטחון להמשך. תודה ענקית לצוות שלי". 

ויקמאייר שב-2009 הגיעה עד חצי גמר הטורניר פתחה חזק ושברה את גלושקו ל-0:2 בפתיחת המערכה הראשונה, הבלגית שמרה ל-0:3 ורק אז עלתה גלושקו על הלוח כשצימקה ל-1:3. השתיים שמרו על ההגשות אבל אז הצליחה יוליה לשבור את הבלגית לראשונה במשחק וצימקה ל-3:4. ויקמאייר הגיבה בשבירה, אבל יוליה שברה שוב ובמשחקון הבא הצליחה לשמור במשחקון חלק ולהשוות ל-5:5. אבל ויקמאייר בעלת הנסיון עצרה את השטף של גלושקו, שמרה ל-5:6 ואז הפעילה לחץ ושברה את גלושקו על האפס ל-5:7. 

 

 

"יוליה

יוליה גלושקו בארה"ב. נתנה פייט טוב
 

 עם המומנטום ויקמאייר שמרה ושברה ל-0:2 במערכה השנייה, גלושקו שברה בחזרה ל-1:2 והשתיים המשיכו לשבור האחת את השנייה עד שהבלגית שמרה ל-2:5 ושברה פעם נוספת ל-2:6 וניצחה. 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן