חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כתבות ONE: אנדיוני פגשו את ג'וקוביץ'- קיבלנו הגרלה קשה

                             מאת: מערכת ONE

הגרלת טורניר הטניס האולימפי שנערכה בלונדון לא האירה פנים לנציגים הישראלים. שחר פאר הוגרלה מול מריה שראפובה, המדורגת 3 בעולם, בעוד אנדי רם ויוני ארליך יפתחו מול צמד ספרדי ואם יגיעו לסיבוב השני הם צפויים לפגוש את האלופים האולימפיים המכהנים, רוג'ר פדרר וסטניסלס ואורינקה השוויצרים.

לאחר ההגרלה, נפגשו הטניסאים שלנו עם הכתבים הישראלים בכניסה לכפר האולימפי, התייחסו ליריבים שמחכים להם ודיברו על התחושות לקראת פתיחת הטורניר.

שחר פאר פתחה וסיפרה: 'נכון שדשא זה לא המשטח המועדף עליי ושרפובה זו אולי ההגרלה הכי קשה שיכולה להיות, אבל זה גם מוריד לחץ. אין לי מה להפסיד. כמובן שמאוד קשה אבל הכל יכול לקרות. אני באה לייצג את המדינה בכבוד. אנסה להיות אגרסיבית ואצטרך להיות זריזה על המגרש. דברים יכולים לקרות ואנסה להיכנס מהר למשחק. הכפר האולימפי מזכיר לי את בייג׳ין רק בקטן יותר. הנסיעה לווימבלדון ארוכה מהכפר אבל האולימפיאדה היא חוויה אדירה וזה כיף'.

יוני ארליך הוסיף על דבריה של פאר: 'יהיה משחק מעניין ואנחנו כבר מחכים לעלות למגרש. האולימפיאדה זה כמו דייויס, כל משחק זה כמו צירי לידה. זה תמיד יותר קשה מתחרויות אחרות. היו לנו אימונים טובים בימים האלה ואני מקווה שנראה את זה גם על המשטח'.

אנדי רם סיים בחיוך: 'האפקט של ווימבלדון תמיד חזק, זו תחרות מיוחדת ועכשיו אפילו יותר. אנחנו מייצגים את ישראל בפעם השלישית ועדיין יש פרפרים בבטן. ההגרלה קשה אבל יכל להיות הרבה יתר קשה. אנחנו מחכים לרגע הזה 4 שנים זו חוויית ספורט אחרת לגמרי'.

 

 

שחר פאר עם הציפורניים החדשות

שחר פאר עם הציפורניים החדשות

כתבות נוספות

דילוג לתוכן