חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כנס World Tennis Conference של ארגון המאמנים העולמי יתקיים החודש

לאחר שנה ראשונה מוצלחת, יתקיים השנה בין התאריכים 27-24 במרץ כנס World Tennis Conference השני של ארגון המאמנים העולמי (GPTCA/SI). מדובר בכנס מקוון שמתמחה בטניס תחרותי, בהשתתפות 56 מאמנים ומאמנות בכירים בעולם בתחומים רבים כמו פיזיולוגיה, כושר גופני, מאמנים מנטליים, אגדות טניס ועוד.

איגוד הטניס בישראל שמח להיות חלק מהכנס המיוחד ובעקבות שיתוף הפעולה עם ארגון המאמנים העולמי, יקבלו המאמנים הישראלים שירצו להירשם, קופון הנחה של 25 אחוז. מאמן נבחרת הדייויס של ישראל, יואב שב, הרצה בשנה שעברה על תכנון לוח תחרויות לנוער ובוגרים והשנה ישתתף בפאנל על תהליך ההתפתחות המנטלית של שחקני טניס. בפאנל ישתתפו מלבד שב גם אלברטו קאסטלייני האיטלקי (אחד ממאמני הטניס הבכירים בעולם) ואדם בליצ'ר מדנמרק (מומחה עולמי לאימון הצד המנטלי).

במהלך הכנס צפויות הרצאות רבות הקשורות לטניס בכל ההיבטים בהשתתפות מרצים כדוגמת ניקולאס מאסו (המאמן של דומיניק תים ושחקן טופ 10 בעבר) וז'יל סרברה (המאמן של דניל מדבדב, מאמן השנה ב-2019 והבעלים ומנהל של אקדמיית טניס בקאן, צרפת). מרצים נוספים שעליהם נרחיב בהמשך הם בוריס בקר, ברד גילברט, טוני נדאל, הישאם אראזי, קלאודיו פיסטולסי, איבן ליוביצ'יץ', תומאס יוהנסון, יאנקו טיפסרביץ', ריינר שוטלר ורבים נוספים.

הנרשמים לכנס יצפו בו באפליקציה מיוחדת ותהיה להם אפשרות לצפות במשך 30 יום לאחר הכנס בזמנם החופשי.
על מנת לקבל את קופון ההנחה יש להירשם בטופס המצורף בקישור הבא – יש למלא את הנתונים עד ל-12 במרץ 2022.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן