חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כבוד גדול: יו״ר איגוד הטניס אבי פרץ נבחר לכהן כחבר הנהלה של טניס יורופ!

הישג בלתי רגיל היום לטניס הישראלי וליו״ר האיגוד אבי פרץ אשר נבחר לכהן כאחד משמונת חברי ההנהלה של טניס יורופ לארבע השנים הקרובות בבחירות שהתקיימו באסיפה השנתית של טניס יורופ שהתקיימה בעיר פורטורוז בסלובניה. פרץ אשר נבחר מתוך 17 מועמדים נשא אתמול(שישי) נאום סיכום מרגש אשר בסיומו עמדו כל הנוכחים באולם דקת דומיה לזכר קורבנות המלחמה. ליו״ר טניס יורופ החדש נבחר הנריק פדרסן מדנמרק.(מתמודד יחיד). חברי ההנהלה הנוספים הם נציגי: טורקיה, צרפת, בריטניה, קרואטיה, איטליה, הונגריה ומונטנגרו.

זו הפעם הראשונה בה נבחר נציג של איגוד הטניס בישראל לכהן בהנהלת גוף כה גדול ומשמעותי בטניס העולמי, טניס יורופ מונה 50 מדינות חברות היא התאחדות הטניס האירופאית שפועלת תחת ה  ITFוכן מפעילה אירועים באופן עצמאי כמו תחרויות פיוצ׳רים לבוגרים, גברים: 15,000,25,000 דולר ונשים מ 15,000 ועד 100,000 דולר , תחרויות נוער רבות וכמו כן אחראית על אליפויות אירופה השונות כמו גם על אליפות אירופה האחרונה בצרפת בה זכתה נבחרת בנות 12 של ישראל במקום הראשון. בישראל מתקיימות מדי שנה תחרויות נוער רבות מטעם טניס יורופ בגילאי 10, 12 ו-14.

אבי פרץ:״ כבוד גדול עבורי לייצג את המדינה בימים אלו.

הימים האחרונים בסלובניה היו מלאי רגשות והרגשתי שגריר של המדינה.

בצד הפרקטי, זהו מהלך חשוב שיחבר אותנו חזק יותר לגוף הבינלאומי שמאגד את כלל מדינות אירופה ויאפשר לנו להרחיב את הפעילות הבינלאומית בישראל.״

כתבות נוספות

דילוג לתוכן