חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יש תואר: ג'וקוביץ' וארליך זכו בטורניר קווינס

מאת : שי אלון

יש תואר ATP ליוני ארליך. הישראלי, ביחד עם נובאק ג'וקוביץ', ניצחו הערב (ראשון) את דייויד סקוץ' הצ'כי וקרול בק הסלובקי 7:6, 2:6 ו-3:10 בגמר טורניר הזוגות בקווינס, אנגליה וחגג את התואר ה-14 שלו בקריירה. 

שיתוף הפעולה הישראלי-סרבי הניב פירות כבר בטורניר ההכנה לווימבלדון והשניים הציגו יכולת מצויינת גם הפעם, למרות הפתיחה הפחות טובה במשחק. הצ'כי והסלובקי היו הראשונים לשבור במערכה הראשונה ועלו ל-1:3.

אלא שכאן התעוררו ג'וקוביץ' וארליך הישוו את התוצאה והמערכה הראשונה הלכה לשובר שיוויון אחרי 6:6. הצמד הישראלי סרבי נכנעו בשובר השיוויון וירדו למנוחה קצרה בפיגור של 1:0.

המערכה השניה כבר היתה בשליטה מוחלטת של ג'וקוביץ' וארליך שרצו בלי לעצור עד הניצחון 2:6 והתחילו להתכונן לסופר טיי ברייק שיכריע את גורל הגמר הזה.

גם בסופר טיי ברייק לא היה ספק מי הזוג הטוב יותר, מי הזוג שהולך לקחת את התואר הזה. ג'וקוביץ' וארליך פשוט היו בלתי ניתנים לעצירה, ניצחו בקלילות 3:10 ורשמו ניצחון גדול.

ארליך ושותפו יהנו לא רק מהניצחון בגמר אלא גם יעשירו את חשבון הבנק שלהם בסכום נאה של 15,600 יורו.

ארליך המאושר אמר בסיום ל-ONE: 'אני שמח מאוד על התואר. זה משהו שחיכיתי לו הרבה זמן מאז שחזרתי מהפציעה. אני שמח שכל העבודה הקשה שלי וכל הסבלנות של כולם סביבי, המשפחה, הצוות השתלמה. היה כיף לשחק לצד שחקן כמו נובאק, הוא נתן לי הרבה מוטיבציה וכח. אני מקווה שזו רק תחילת הדרך לחזור לפסגת שחקני הזוגות בעולם, פסגה שאליה אני מאמין שאני שייך'.

בתוך כך, הודחו הערב אנדי רם וג'וליאן נואלה בסיבוב הראשון של טורניר הזוגות באיסטבורן. השניים הפסידו לפלמינג וסקופסקי הבריטים בתוצאה 6:4 ו-7:6.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן