חיפוש
Close this search box.

יש אלופה חדשה – הפועל עירוני לוד בגברים, מרה"ט רמה"ש שוב בנשים

 לאחר שנים רצופות בו מרכז הטניס רמלה שולט ללא עוררין בליגת ווינר, ב2014 יש לנו אלופה חדשה – מועדון הפועל עירוני לוד שלאחר מותחן ארוך הצליחה להעניק ללוד אליפות טניס אחריי שנים רבות.
היום במועדון הטניס ברעננה, התקיים גמר ליגת ווינר לשנת 2014.  המשחקים שהחלו בשעה 12:00 בצהריים הסתיימו בהתרגשות ושמחה ענקית לעיר לוד.
כ- 200 צופים הגיעו היום ( בעיקר מהעיר לוד) אשר עודדו ללא הפסקה את השחקנים שהתמודדו נגד קבוצת מרכז טניס רמלה. רק לפני שבוע בגמר הגביע הפסידו השחקנים של לוד לרמלה, ואכן הייתה הרגשה שהיום זה יסתיים אחרת.
במשחק הראשון הראל לוי מקבוצת לוד ניצח את נועם בר שרק לפני שבוע הפסיד לוץ היום זה היה אחרת ובתצוגה מרהיבה וטניס איכותי משני הצדדים ניצח לוי 6:4, 6:3 והעניק נקודה ראשונה למועדון לוד. במשחק השני עלו המדורגים הראשונים בר בוצר מלוד נגד נועם אוקון. רק לפני שבוע אוקון ניצח את בר במשחק חד צדדי, היום זה היה אחרת ולאחר מותחן ארוך בו שני השחקנים הצילו נקודות משחק, ניצח אוקון 6:3, 3:6, 7:6 והשווה את התוצאה ל1:1.במשחק הזוגות שיכריע את האליפות, נראה שהיתרון לקבוצת לוד אשר העלתה את אנדי רם והראל לוי נגד דקל בר ונועם בר. המשחק הסתיים בניצחון ללוי ורם 6:1, 7:5 שהעניקה את האליפות המתוקה והראשונה מזה שנים להפועל עירוני לוד.
במקום השלישי זכה מועדון הפועל תא אשר גבר על הפועל כפר מעש בתוצאה 2:0

לעומת משחקי הגברים, בנשים ההגמוניה והשליטה נשארה אצל מרה"ט רמה"ש אשר שנים מצליחה שוב ושוב לזכות בתואר היוקרתי. בכדי לזכות באליפות, עמדה בפני מרה"ט רמה"ש משוכה קשה מצד הפועל טבעון. גם במשחקי הנשים כמו הגברים האליפות הוכרעה במשחק זוגות לאחר שביחידים עפרי לנקרי ניצחה את יובל קרן 6:2,6:0 ומצד שני דני חזניוק מהפועל טבעון ניצחה את ולריה פטיוק 6:2, 6:1. במשחק הזוגות עלו לנקרי ואלונה פושקרבסקי נגד דניז חזניוק ושיר הורנונג. לנקרי ופושקרבסקי ניצחו בסופו של דבר והשאירו את האליפות במועדון בתוצאה 6:3,6:2.

במקום השלישי זכה המועדון המארח , מועדון הטניס עירוני רעננה. 

אנו באיגוד הטניס רוצים להודות לכל השחקנים והשחקניות שנתנו תצוגת טניס מרהיבה לקהל, למנהלי המועדונים שהגיעו לאירוע ותרמו לאווירה מחשמלת, לאחראי קבוצות וכמובן למועדון המארח. תודה מיוחדת לשי פוני, אודליה, מאיר, יורם ושאר צוות העובדים המסור של המועדון על העזרה והתמיכה תמיד. 

לגלריית התמונות בפייסבוק:

ליגת WINNER

ברכות לזוכים המאושרים, ונתראה בשנה הבאה באליפות ליגת ווינר לשנת 2015


כתבות נוספות

דילוג לתוכן