חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישראל תארח את פולין בבית

רוחות המשחק מול האוסטרים עדיין נושבות, אך הנבחרת הישראלית כבר קיבלה את האתגר הבא, הפעם בבית האירופאי אפריקני מספר אחת.
 
היום (רביעי) זכתה ישראל להגרלה קשה ביותר והיא צפויה לארח את פולין במשחק שיתקיים בשבוע הראשון של חודש מרץ, או לחילופין בשבוע שלאחר ווימבלדון. שתי הנבחרות לא משחקות בשבוע הראשון של מרץ ובאיגוד הישראלי פועלים לאישור תאריך זה מול ה-ITF.
 
לנבחרת הפולנית שני שחקנים במאייה הראשונה- לוקאסז קובוט, 63 בעולם ומיכאל פרזייסיזני, 89 בעולם. אחריהם מדורגים ג'רזי ג'נואיקז, 203 בעולם ודויד אולג'נאיסזק, 406 בעולם.
 
לפולנים גם שלושה שחקני זוגות ב-20 הראשונים בעולם, כך שגם משחק הזוגות צפוי להיות משוכה לא פשוטה. קובוט מדורג במקום ה-10 בעולם ומרסין מטקובסקי ומריוס פיסטנברג מדורגים במקום ה-11 בעולם. העתודה הפולנית נמשכת עם שני שחקני זוגות נוספים במאייה הראשונה- מתיאוס קובלצ'יק, 90 בעולם ותומאס בדנרק, 94 בעולם.
 
דודי סלע אמר לאחר ההגרלה: 'זאת הגרלה קשה מאוד. הנבחרת הפולנית טובה מאוד ולא נופלת מהנבחרת האוסטרית. הולך להיות מפגש קשה מאוד אבל אני מרוצה שנשחק שוב בבית'.
 
יוני ארליך: 'שמח מאוד שיצא לנו שוב מפגש ביתי, כי מבחינתנו הדבר החשוב ביותר זה קודם כל לשחק בבית. זאת יריבה לא פשוטה בכלל, עם שני שחקני יחידים במאייה הראשונה ושלושה שחקני זוגות ב-20 הראשונים. אני בטוח שמפגש הזוגות יהיה מרתק, צמוד וקשה'.
 
'כבר מעכשיו אני מחכה למפגש הזה ומקווה שהפעם זה ייגמר לטובתנו, אך אני גם יודע שנצטרך לעבוד קשה בשביל להשיג ניצחון במפגש', סיכם ארליך.
 
הראל לוי: 'זאת הגרלה קשה אבל אני שמח שמשחקים שוב בבית'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן