חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישראל תארח את ארגנטינה בארץ

הישג מצוין לנבחרת שהבטיחו את מקומם בפלייאוף ההעפלה לבית העליון לאחר נצחון בחוץ על סלובניה 1:3. לאחר יום המשחקים הראשון התוצאה עמדה על 1:1 ומשחק הזוגות נדחה ליום ראשון בשל הגשמים, אנדי רם ויוני ארליך עשו את העבודה במשחק הראשון של היום וניצחו את רולה וז'מליה 6:7, 6:4, 6:7 ו-3:6, לאחר שעתיים של מנוחה לגרגה ז'מליה אשר שיחק במשחק הזוגות עלה סלע למשחק וניצח כאמור ב-4 מערכות  2:6, 7:6, 0:6, 2:6. המשחק החמישי שהיה אמור להתקיים(לפרוטוקול בלבד) בין אמיר וינטרוב לבלאז רולה בוטל. הנבחרת ממתינה כעת להגרלה אשר תערך ביום רביעי הקרוב בלונדון, היריבות האפשריות הן: בבית: ספרד, ארגנטינה, ארה"ב, בלגיה חוץ: סרביה, קנדה, הגרלה: אוסטרליה.  משחקי הפלייאוף יתקיימו בין התאריכים 12-14 לספטמבר. 


סלע: "זמליה לא שיחק במשך הרבה זמן והיה לו קשה היום, בשני הסטים הראשונים שנינו לא שיחקנו ממש טוב ואני התחלתי לשחק טוב בתחילת הסט השלישי והוא התעייף או שנפצע, וזו היתה נקודת המפנה. ."אנדי ויוני השאירו את ז'מליה הרבה זמן על המגרש במשחק הזוגות וזה נתן לי יתרון, הייתי ממש אגרסיבי וזה עבד. אני מקווה מאוד שיהיה לנו משחק בית אחרי כמה מפגשים בחוץ. הרבה תלוי בהגרלה ונקווה שהמזל יהיה לטובתנו".

אייל רן: רוצה לברך את הסלובנים, יש להם שחקנים צעירים מצוינים שכל העתיד לפניהם.  מבחינתנו כל הכבוד לכולם, זו היתה עבודה קבוצתית ,מנטלית פיזית, מגיע לדודי כל הכבוד והגיע ל היום לזכות במשחק עבורנו כי הוא עבד כל כך קשה בכמה מפגשים האחרונים והיום סוף סוף הצליח לנצח. אולי השחקנים שלנו לא אוהבים לשחק על החימר אבל הם אוהבים לשחק טניס ואוהבים לשחק עבור המדינה שלנו" אני מרגיש שבבית יש לנו סיכוי לחזור לבית העליון"


 

 

 

 ""

   אנדי ויוני בסיום המשחק

""
דודי סלע ואייל רן מאושרים בסיום המשחק""
וינטרוב חוגג את הנצחון המצוין על קאבצ'יץ'

 

""
סלע במהלך המשחק מול רולה 

[
""
רולה מאושר בסיום המשחק

לו"ז המשחקים לסוף השבוע:

יום שישי

12:00 אמיר וינטרוב- בלאז קאבציץ'

           דודי סלע- בלאז' רולה

יום שבת:

15:00: אנדי רם ויוני ארליך- רולה וזמליה

יום ראשון:

12:00 דודי סלע- בלאז קבצ'יץ'

            אמיר וינטרוב – בלאז רולה

""

שחקני הנבחרות בהגרלה""

הנבחרת בארוחת הערבת הרשמית 

 

""
הנבחרת במסיבת העיתונאים  בפורטורוז'

""
אנדי ויוני מתכוננים למפגש מול הסלובנים בסוף השבוע

""

  הנבחרת באימון בפורטורוז'

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן