חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישראל ניצחה את אנגליה וזכתה באליפות העולם

הישג נהדר לנבחרת כסאות הגלגלים של ישראל בקטגוריית הקוואד. הבוקר (שבת) זכתה הנבחרת באליפות העולם הנערכת בדרום קוריאה, זכיה היסטורית ומרשימה לכל הדעות.
הנבחרת הישראלית סגרה שבוע מצוין, לאחר שהשיגה בסך הכל חמישה ניצחונות במהלך הימים האחרונים, מבלי שהפסידה ולו פעם אחת. הבוקר, היה זה תורם של האנגלים לספוג שוב מנחת זרועם של הישראלים, לאחר שכבר הפסידו להם בשלב הבתים.
ראשון עלה שרגא ויינברג (6 בעולם) שניצח את ג'יימי בורדקין (7 בעולם) 3:6,6:7,7:6, ואחריו עלה נועם גרשוני (3 בעולם) שהשלים את המלאכה וניצח את פיטר נורפלוק (2 בעולם) 2:6,4:6.
עבור הנבחרת מדובר בזכייה הרביעית בסך הכל במפעל, כאשר בתואר האחרון הם זכו ב-2004. בשנים האחרונות העפילה הנבחרת לגמר שלוש פעמים ברציפות, אך הבוקר, כאמור, כל החלקים התחברו והישראלים יחזרו עם תואר הביתה.
'זה אחד הניצחונות הקשים והמתוקים שלנו. הנבחרת של היום הינה החזקה ביותר שהיתה לנו. תודה לצוות המאמנים, קובי וינר ונמרוד ביכלר, שעמדו אחרינו בכל מהלך השבוע', אמר ויינברג בסיום.
קפטן הנבחרת, קובי וינר, סיכם: 'זה ההישג הגדול ביותר בשנים האחרונות של טניס בכיסאות גלגלים. השחקנים בכושר מצוין וכולם בעננים לאחר שבכל התחרות הפסדנו משחק יחידים אחד. יש לציין לטובה את המאמן המצוין נמרוד ביכלר שהיה מצוין על הקווים'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן