חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישראל נבחרה לארח את טורניר הפדרציה בשנת 2016

 ישראל נבחרה לארח בפעם הרביעית את טורניר גביע הפדרציה. הטורניר יתקיים בשבוע הראשון של פברואר 2016 באילת במסגרת הבית האזורי האירופי/אפריקאי מספר 1.  בהודעה הרשמית מה ITF  נמסר כי ״אנחנו משוכנעים שגם הפעם כמו בעבר אתם תארגנו אירוע למופת״. 

מלבד ישראל ישחקו 13 נבחרות נוספות על הזכות להתמודד בפלייאוף העליה לבית העליון 2, בסך הכל שתי נבחרות יעפילו לפלייאוף מהבית האזורי. ישראל אירחה כאמור בשנים 2011-2013 את הטורניר ולאחר הפסקה של שנתיים שבהן הטורניר התקיים בבודפשט החליטו ראשי ה ITF להחזיר את הטורניר לאילת.

יו״ר איגוד הטניס אסי טוכמאיר: ״ אנחנו שמחים לארח שוב את המשחקים באילת, זה חשוב מאוד לשחקנים הצעירים שלנו ולילדים שיוכלו לראות מקרוב את השחקניות בטופ העולמי כאן בארץ מקרוב, השחקניות הללו משחקות בטורנירים הגדולים בעולם וכאן יש לקהל הישראלי הזדמנות מצויינת לראות הרבה מהן בזמן קצר בפעולה. צפויה לנו חווית טניס בלתי רגילה״

 

רשימת הנבחרות אשר ישתתפו בטורניר:

ישראל, בריטניה, קרואטיה, גאורגיה, הונגריה, טורקיה, בלגיה, אוקראינה, בולגריה, פורטוגל, לטביה, שוודיה, אסטוניה ודרום אפריקה.

מבין השחקניות הבולטות אשר יגיעו לכאן נמצאות סביטולינה מאוקראינה, לארסון השוודית, בבוס מהונגריה, ווטסון מבריטניה, פירונקובה מבולגריה ופליפקנס הבלגית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן