חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישראל השלימה 2:3 על שבדיה ונשארה בבית האזורי

יום המשחקים השלישי והאחרון של מפגש הדיוויס בין ישראל לשבדיה הסתיים היום (ראשון) בטעם מתוק עבור הנבחרת שלנו. הסיבה: ניצחון של ישי עוליאל הצעיר בן ה- 16.5 (912), שבמשחק הראווה שחתם את ההתמודדות גבר על מרקוס אריקסון (312) בתצוגת טניס מרשימה בשתי מערכות (4:6, 4:6).

עוד קודם לכן הפסיד עידן לשם (364). לשם פתח טוב את ההתמודדות כולל ניצחון במערכה הראשונה, אולם נכנע בסיום מול איסק ארוידסון השוודי (5:7, 6:3, 6:2). 

בסיום – ישראל גוברת 2:3 על שוודיה בסיכום כללי ושורדת בבית האזורי (אירופה/אפריקה מס' 1) שנה נוספת !!

הנבחרת תצא בחודש פברואר למפגש חוץ במסגרת הסיבוב הראשון של הבית האזורי מול פורטוגל (3-5/2).


לגבי עמדת הקפטן נמסר מהאיגוד: ״ הכוונה היא לשמר ולהמשיך עם הצוות המקצועי שהיה במפגש מול שבדיה גם בשנת 2017, אייל רן כקפטן  ונועם אוקון כמאמן״עוליאל בסיום: ״ עליתי קצת לחוץ , אבל הבאתי את זה למקום טוב הייתי מאוד מרוכז ומפוקס אני שמח על הנצחון וששיחקתי טוב. תודה רבה לקהל ולנבחרת שהגיעה לעודד אותי. זה היה מאוד מרגש ונותן לי מוטיבציה לעבוד ולהתאמן קשה ולהמשיך בדרך הזו״

עידן לשם: ״ היה מאוד כיף לשחק במגרש הביתי לעיני האנשים שבאו לראות ועודדו, המשחק התחיל טוב ואחר כך קצת פחות טוב, הוא נכנס למשחק לאט לאט והמשיך מאוד יציב בהמשך. מכאן אני ממשיך ליפן ומקווה לסיים את העונה בטעם טוב יותר״

אייל רן:״ היו שמועות לגבי המשך דרכי, כמו בכל שנה אני לוקח זמן כדי לחשוב על הדברים ולהחליט לאן נתקדם מכאן, זה משהו שאני מאוד אוהב לעשות עם החבורה הזו, אין דבר יותר יותר מרגש מזה״.

 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן