חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישראל הפסידה 2:1 לאוסטרליה

נבחרת בנים 16 המשיכה הלילה (בין חמישי לשישי) במסעה במסגרת גביע דייויס לנוער המתקיים במקסיקו- ומארח את 16 הנבחרות הטובות בעולם.
לאחר ניצחונה במפגש הפותח על דרום אפריקה ולאחר מכן הפסדה לארגנטינה, ניסו אתמול הישראלים הצעירים לגבור על אוסטרליה, לסיים בראשות הבית ובכך לעלות לחצי הגמר.
במלאכה פתח איגור סמילנסקי (2) שניצח את ג'יי אנדריציץ' (2). סמילנסקי הפסיד את המערכה הראשונה 6:1, אך זכה בשתיים הבאות עם 4:6,3:6.
לאחר מכן עלה אור רם (1) שהפסיד 6:4,6:3 לניקולאס קירג'יוס (1), המדורג במקום ה-94 בעולם לנוער. במשחק הזוגות המכריע הפסידו רם וסמילנסקי 6:4,7:6 לאנדריציץ' וקירג'יוס.
הפסדה של הנבחרת לא מאפשר לה, כמובן, לעלות לשלב חצי הגמר. עם זאת, במידה וישראל ודרום אפריקה היו מנצחות- הייתה עולה הנבחרת לשלב חצי הגמר. במידה וישראל וארגנטינה היו משיגות ניצחון- הדרום אמריקאים היו עולים לשלב ארבע הגדולות.
לבסוף, סיימה דרום אפריקה בראשות הבית ועלתה לחצי הגמר, שם היא תפגוש את איטליה. בריטניה וצרפת יתמודדו בחצי הגמר השני, במטרה לזכות בתואר הנחשק- אלופת העולם לנוער. ישראל תתמודד היום מול מקסיקו במטרה לזכות במקום ה-13.
 

אור רם אתמול, מנסה להשיג עוד נקודה לישראל

כתבות נוספות

דילוג לתוכן