חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישראל הפסידה להולנד וסיימה במקום השלישי בבית

אכזבה לנבחרת הפדרציה הישראלית שהפסידה היום (שישי) להולנד 3:0 וסיימה במקום השלישי בבית.

במשחק הראשון, יוליה גלושקו (316) הייתה הפעם קרובה יותר מתמיד לניצחון, אך לבסוף הפסידה שוב 6:4, 6:7, 6:3 לשנאי איביק (397).

במשחק השני, פגשה שחר פאר (22) את ארנצ'ה רוס (316). רק אתמול התלוננה פאר על העייפות הרבה שפקדה אותה והיום כבר בא לידי ביטוי העומס כשהישראלית הבכירה שלנו הפסידה לשחקנית שנחותה ממנה כמעט ב-300 מקומות- 2:6,1:6.

למשחק הזוגות חסר המשמעות עלו יוליה גלושקו וחן אסטרוגו שהפסידו בשתי מערכות.

'לא ידעתי שאהיה כל כך עייפה, האנרגיות שלי פשוט נגמרו' סיכמה פאר. 'התאמנתי הרבה לפני המשחקים ובנוסף המשחק עם יוליה הוציא ממני המון. עברתי איתה מצד לצד, כאילו אני שיחקתי, אבל אני מרגישה שזה חלק מהמחויבות של לנבחרת'.

'אני שמחה שהשגנו את המטרה ונשארנו. אמרתי לליאור עוד בדרך לכאן שזאת שנה של הכנה ואני שמחה שכל אחת מהבנות שיחקה לפחות משחק אחד משמעותי'.

על משחק היחידות שלה, אמרה פאר: 'היא שיחקה ממש טוב, בחיים שלי לא ראיתי אותה משחקת ככה ובנוסף לזה אני לא העברתי יותר משלושה כדורים ברצף. באמצע המשחק הרגשתי חסרות אונים ואמרתי לליאור ותומר שאני ממש מצטערת על מה שאני יכולה לתת היום'.

'היום היה יום רע', אמר הקפטן ליאור מור בסיום. 'ליוליה היה את המשחק בידיים. היא הייתה יותר טובה מההולנדית אבל לא ניצלה את ההזדמנויות. בסך הכל המטרות שלנו, שהיו והינן להישאר בבית מספר אחת ולגרום לשחקניות לצבור עוד ועוד ניסיון, הושגו'.

'אנחנו לוקחים את הדברים בפרופורציות כי חשוב לזכור שזאת נבחרת חדשה שנותר בה חלל ריק לאחר עזיבתה של ציפי. היו פה נבחרות חזקות וגם אם ציפי הייתה איתנו הקרבות היו נשארים קשים'.

'שחר הדהימה אותי במפגש הזה. היא נותנת מעצמה כל כך הרבה. היום היא בעצם שיחקה שני משחקים כי היא פשוט הייתה עם יוליה לאורך כל המשחק, עברה איתה מצד לצד ולא ויתרה לרגע. אתמול היא אמרה לי שהיא תעשה כל מה שאבקש והיום עוד אמרה לי שהיא מצטערת. היא מנהיגה את הבנות ומראה מחויבות בלתי רגילה לנבחרת. אני מוריד בפניה את הכובע'.

על משחקה של פאר, אמר מור: 'שחר הייתה עייפה מהיומיים האחרונים וגם מהמשחק של יוליה בו היא הוציאה הרבה אנרגיה. בנוסף, ההולנדית שיחקה מדהים ולמרות שלשחר היו הזדמנויות, היא לא הצליחה לנצל אותן, לצערי'.

'המטרה העיקרית הושגה אבל זה אף פעם לא כיף להפסיד. היום אני מאוכזב אבל בגדול אנחנו שמחים שנשארנו כי זה המקום הריאלי שלנו' סיכם הקפטן.

הנבחרת תקיים מחר משחק על המקום התשיעי נגד יריבה שתיקבע בהמשך.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן