ישראל גברה על בלרוס, סיימה במקום החמישי

היום (שבת) הסתיימו הופעותיה של נבחרת ישראל במסגרת הבית האירופאי אפריקני בגביע הפדרציה. הנבחרת הישראלית סיימה את התחרות בטעם מתוק, וניצחה 0:2 את בלרוס. בכך, סיימה הנבחרת הישראלית במקום החמישי הכללי, ולמעשה תתחרה גם בשנה הבאה בבית האירופאי אפריקני.
במשחק הראשון יוליה גלושקו המשיכה בהופעה הנהדרת שלה, וסיימה עם מאזן ניצחונות מושלם ביחידות – לאחר שגברה על לידזיה מרזובה 4:6,2:6.
במערכה הראשונה גלושקו עלתה ל-0:5 מהיר, וגם שבירה ושמירה של מרזובה לא עזרו לה בדרך לניצחון של הישראלית עם 2:6. במערכה השניה גלושקו שברה ונשברה, ומרזובה עלתה ל-1:2. השתיים המשיכו בשמירה על ההגשה עד שגלושקו שברה ל-4:5 ולאחר מכן שמרה על ההגשה בדרך ל-4:6.
שחר פאר השיגה ניצחון שני ביחידות לאחר שגברה על אילונה קרמן 2:6,3:6. השתיים פתחו בשבירות הדדיות עד שפאר הצליחה לשמור על ההגשה ועלתה ל-1:3. במשחקונים הבאים השתיים שמרו על ההגשה, עד שבמשחקון האחרון פאר השיגה את השבירה המיוחלת ועלתה ל-3:6.
במערכה השניה עלתה פאר ל-0:2 ו-1:3. קרמן שברה וצמצמה ל-2:3, אך שלושת המשחקונים הבאים היו של הישראלית הבכירה שסגרה עניין עם 2:6 לאחר כשעה ו-15 דקות.
כתוצאה מעיכוב הגשם ביום המשחקים הראשון, תסתיים התחרות רק מחר (ראשון), ואז גם תושלם תמונת העולות המלאה לפלייאוף העליה לבית העליון.

כתבות נוספות