חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישראל גברה על בלרוס, סיימה במקום החמישי

היום (שבת) הסתיימו הופעותיה של נבחרת ישראל במסגרת הבית האירופאי אפריקני בגביע הפדרציה. הנבחרת הישראלית סיימה את התחרות בטעם מתוק, וניצחה 0:2 את בלרוס. בכך, סיימה הנבחרת הישראלית במקום החמישי הכללי, ולמעשה תתחרה גם בשנה הבאה בבית האירופאי אפריקני.
במשחק הראשון יוליה גלושקו המשיכה בהופעה הנהדרת שלה, וסיימה עם מאזן ניצחונות מושלם ביחידות – לאחר שגברה על לידזיה מרזובה 4:6,2:6.
במערכה הראשונה גלושקו עלתה ל-0:5 מהיר, וגם שבירה ושמירה של מרזובה לא עזרו לה בדרך לניצחון של הישראלית עם 2:6. במערכה השניה גלושקו שברה ונשברה, ומרזובה עלתה ל-1:2. השתיים המשיכו בשמירה על ההגשה עד שגלושקו שברה ל-4:5 ולאחר מכן שמרה על ההגשה בדרך ל-4:6.
שחר פאר השיגה ניצחון שני ביחידות לאחר שגברה על אילונה קרמן 2:6,3:6. השתיים פתחו בשבירות הדדיות עד שפאר הצליחה לשמור על ההגשה ועלתה ל-1:3. במשחקונים הבאים השתיים שמרו על ההגשה, עד שבמשחקון האחרון פאר השיגה את השבירה המיוחלת ועלתה ל-3:6.
במערכה השניה עלתה פאר ל-0:2 ו-1:3. קרמן שברה וצמצמה ל-2:3, אך שלושת המשחקונים הבאים היו של הישראלית הבכירה שסגרה עניין עם 2:6 לאחר כשעה ו-15 דקות.
כתוצאה מעיכוב הגשם ביום המשחקים הראשון, תסתיים התחרות רק מחר (ראשון), ואז גם תושלם תמונת העולות המלאה לפלייאוף העליה לבית העליון.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן