חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישראל בפלייאוף לבית העליון עם 0:3 על פורטוגל

                                   מאת: מערכת ONE

המשימה הושלמה: נבחרת הדייויס של ישראל העפילה לפלייאוף על הבית העליון לאחר ניצחון חלק, 0:3 על פורטוגל במפגש.

זה התחיל בכך שדודי סלע ואמיר וינטרוב גברו בערב החג, בקלות יחסית יש לציין, על פרדריקו ז'יל (0:3 לסלע) ורוי משאדו (1:3 לווינטרוב), והמשיך בניצחון של הצמד הוותיק 4:6, 4:6 ו-3:6 על ז'ואאו סוזה וגסטאו אליאש הפורטוגלים.

בפתיחת המערכה הראשונה הורגשה ההתרגשות של אנדיוני באוויר והצמד הנפלא חיכה עד למשחקון השביעי בשביל להשיג שבירה. אותו דבר קרה גם במערכה השנייה – הצמד שבר פעם אחת בדרך ל-4:6 נוסף.

במערכה השלישית הייתה הרגשה באוויר שפה זה נגמר וישראל תסיים את ההתמודדות. זה אכן קרה עם 3:6 די קליל על הפורטוגלים. שני המשחקים הבאים ביחידים, של סלע ו-וינטרוב, ייערכו מחר לפרוטוקול בלבד.

 

 

אנדי רם חוגג (יניב גונן)

אנדי רם חוגג את הניצחון (יניב גונן)
 

 

 

 

גלעד שליט ביציעי רמה&qout;ש (יניב גונן)

גלעד שליט ביציעי רמה'ש (יניב גונן)
 

 

מערכה ראשונה – 4:6 לישראל
משחק הדייויס נפתח ברמת השרון. פתיחה טובה לישראל, שזכתה בנקודה הראשונה ועלתה ל-0:15 אחרי נקודה של יוני ארליך. הפורטוגלים, שזכו להגיש ראשונים, התאוששו במהרה וזכו בשלוש נקודות רצופות, 15:40. אנדיוני עוד חזרו ל-40:30, אך הפורטוגלים זכו בנקודה שאחרי בדרך ל-0:1.

 

 

אוהדי הנבחרת עושרים רעש (יניב גונן)

אוהדי הנבחרת עושים רעש (יניב גונן)
 

 

למרות שההגשות שלהם, אנדיוני לא נכנסו טוב למשחקון השני, 30:0 לפורטוגלים. מישהו אמר ששחקני הקבוצה האורחת חלשים? 40:15 לזכותם, בדרך לשבירה ראשונה במשחק. אבל, ישראלים כידוע לא מוותרים והצמד שלנו חזר ל-40:40. שתי נקודות רצופות של הלבנים נתנו להם את המשחקון, 1:1. הפורטוגלים שמרו שוב על ההגשות ועלו בחזרה ליתרון, 1:2.

 

אנדי רם (יניב גונן)

אנדי רם מחזיר הגשה מקו הבסיס (יניב גונן)
 

במשחקון שאחרי שלטו אנדיוני ללא עוררין, עלו ל-0:40 קליל בחום השורר בארץ, וחזרו ל-2:2 במערכה הראשונה. האם אנחנו בדרך לשבירה ראשונה? הצמד בלבן עלה ל-15:30 והוא רחוק שתי נקודות משבירה. חבל. למרות שהוליכו, איבדו אנדיוני את היתרון והפורטוגלים הגישו לניצחון, 2:3 במשחקונים. משחקון הגשה טוב של הצמד המקומי קבע 3:3, המשחק עדיין ללא שבירה.

 

 

ז´ואאו סוזה וגסטאו אליאש (יניב גונן)

ז´ואאו סוזה וגסטאו אליאש נחים בצל (יניב גונן)
 

 

אולי עכשיו? האדומים מגישים במצב של 40:30 לחובתם, איבוד נקודה ותהיה לנו שבירה ראשונה במשחק. הגשה אימתנית של האורחים קבעה 40:40. הנה זה בא – השבירה הראשונה במשחק, למזלנו לזכותנו. 3:4 לאנדיוני. המשחקון שאחרי לא נראה טוב במיוחד. 40:30 לפורטוגלים כשההגשות של הצמד המארח. אבל אנדיוני התעשתו מהר, 3:5 להם, שבירה והמערכה הראשונה של ישראל.

 

 

ברק יצחקי (יניב גונן)

חלוץ מכבי תל אביב, ברק יצחקי, צופה בישראל (יניב גונן)
 

 

הפורטוגלים השאירו לעצמם סיכוי והגישו לניצחון במשחקון, 5:4. אנדי רם נעמד על קו הבסיס והתחיל להגיש כשהוא יודע שניצחון במשחקון = ניצחון במערכה. עוד נקודת ציון, 4:6 לישראל במערכה הראשונה.

 

 

אוהדות צעירות ביציע (יניב גונן)

אוהדות צעירות ביציע (יניב גונן)
 

 

מערכה שנייה – 4:6 לישראל
הפורטוגלים פתחו את המערכה השנייה טוב, כשהגישו ל-0:1. אבל רם וארליך גם לקחו את משחק ההגשות והשוו ל-1:1. הנה, הגיעה לה עוד שבירה של אנדיוני, שעלו ל-1:2 בחום הנוראי. הצמד המקומי שמר בדרך ל-1:3. האדומים התעוררו מעט ויצמקו ל-3:2.

 

 

אנדי רם בוחן את המחבט (יניב גונן)

אנדי רם בוחן את המחבט (יניב גונן)
 

 

משחקון חלק הוליך את הישראלים ל-2:4, אך הפורטוגלים הגישו ל-4:3. הגשות טובות של אנדיוני קבעו 3:5 לזכותם והם רחוקים משחקון אחד מ-0:2 במערכות. זה עוד לא קורה, כי ז'ואאו סוזה וגסטאו אליאש שמרו ל-5:4. גם במערכה השנייה ניצחו רם וארליך 4:6 אחרי ששמרו על הגשותיהם.

 

 

ז´ואאו סוזה וגסטאו אליאש (יניב גונן)

ז´ואאו סוזה וגסטאו אליאש (יניב גונן)
 

 

מערכה שלישית – 3:6 לישראל
כמו במערכה הקודמת, גם את המערכה הזו פתחו הפורטוגלים ב-0:1, אך אתם יודעים, זה לא אומר כלום כמו שראינו קודם. משחקון חלק נתן לאנדיוני 1:1. האדומים שמרו ל-1:2 במשחקון השלישי, עדיין אין שבירה במערכה הנוכחית. אחד המשחקונים הקשים ביותר בהתמודדות הלך לזכותם של אנדיוני, 2:2. אך כמה הלבנים היו קרובים לשבירה, אך לבסוף לא הצליחו לעשות זאת, 2:3 לפורטוגל.

 

יוני ארליך (יניב גונן)

יוני ארליך מחזיר סרב (יניב גונן)
 
 

אסתר רוט שחמורוב (יניב גונן)

אסתר רוט שחמורוב ביציע (יניב גונן)
 

המשחקון השישי הלך לטובת אנדיוני, ששמרו ל-3:3. גם המשחקון שלאחר מכן הלך לטובת רם וארליך, ששברו פעם נוספת את הצמד הפורטוגלי, 3:4. ישראל רחוקה משחקון אחד מניצחון בהתמודדות, 3:5 לאנדיוני. אחרי משחקון ארוך, בסופו של דבר אנדי רם ויוני ארליך השלימו את המשימה, ניצחו 3:6 והשלימו 0:3 על פורטוגל בדרך לפלייאוף על הבית העליון.

 

 

רם (יניב גונן)

רם מוחא כפיים (יניב גונן)
 

 

רם וארליך (יניב גונן)

רם וארליך מודים לקהל (יניב גונן)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן