חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישי עוליאל זכה בפיוצ'ר מיתר

ישי עוליאל זכה בשבת 5.11.21 בפיוצ'ר לגברים, "מיתר בי ג'י בונד אופן 2021", על סך פרסים של 25 אלף דולר, לזכרו של סרן ליעד לביא ז"ל, אשר היה קצין לוחם בצנחנים, ונהרג במבצע "צוק איתן" ב-2014.

שחקן נבחרת הדייויס של ישראל, המדורג במקום ה-367 בעולם, גבר 2:6 ו-4:6 על סטיוארט פארקר הבריטי (592 בעולם) לאחר שעה ו-49 דקות של משחק. זהו התואר השביעי של עוליאל בקריירת הבוגרים' והשני השנה' לאחר שזכה ב-2021 בטורניר דומה על סך פרסים של 25,000 דולר.

זוהי זכייה שניה ברציפות של שחקנים ישראלים בפיוצ'ר בארץ, לאחר שבשבוע שעבר זכתה לינה גלושקו בטורניר קרית מוצקין. מחר ייפתח פיוצ'ר נוסף לגברים (25 אלף דולר) בעפולה, שיהיה הרביעי ברציפות בחודש האחרון.
עוליאל, המתאמן באקדמיה של דודי סלע אצל המאמנים דודי סלע ויואב בן צבי, אמר בסיום: "אני שמח מאוד על הזכייה בטורניר המדהים הזה לזכרו של סרן ליעד לביא. שיחקתי טניס טוב השבוע, היו לי משחקים איכותיים, אני שמח שהגיעו הרבה מאוד צופים לעודד ולתמוך בי בכל המשחקים שלי, זה נתן לי הרבה מאוד כוח וביטחון. עכשיו אני עם הפנים לפיוצ'ר בשבוע הקרוב בעפולה".

בטקס הסיום נכחו השרה לשוויון חברתי מירב כהן, ראשי איגוד הטניס, היו"ר אבי פרץ והמנכ"לית סיגל חדד, משפחת לביא, מנהל התחרות ארז שנקר, מתאמת התחרות יונה יאיר, המנהל המקצועי של האיגוד עמוס מנסדורף ומנהלת התפעול באיגוד מורן לביא. תודה לשופט התחרות פבל ליסובצב.

בגמר הזוגות זכו אירו ואסה ולירו ואסה מפינלנד לאחר ניצחון 1:6 ו-6:7 על נאוקי נאקאגאווה וריו נוגוצ'י היפנים.

צילם: רועי שמשון

ישי עוליאל עם השר לשוויון חברתי מירב כהן
שמואל לביא יחד עם ישי עוליאל וסטיוארט פארקר
ישי עוליאל נואם בטקס

כתבות נוספות

דילוג לתוכן