ישי עוליאל ולינה גלושקו זכו באליפות ישראל

שי עוליאל ולינה גלושקו זכו היום (25.12.2020) באליפות ישראל בטניס לשנת 2020 שהסתיימה ברעננה, לאחר יום ארוך עם שני משחקי גמר שארכו כשלוש שעות כל אחד.

גלושקו זכתה בפעם הראשונה בקריירה שלה באליפות ישראל לאחר שגברה בגמר בשלוש מערכות על שלי ברזניאק, אלופת ישראל אשתקד. גמר הנשים היה דרמטי והסתיים לאחר שלוש שעות של משחק: ברזניאק ניצחה 3:6 במערכה הראשונה, גלושקו ענתה עם 1:6 בשניה והמערכה השלישית היתה דרמטית והסתיימה עם ניצחון 5:7 לגלושקו בשובר השוויון המכריע.

אלופי ישראל לבוגרים ואלופי הנוער בגילאי 16 ו-18

גלושקו אמרה בסיום: "אני מאוד שמחה לזכות בפעם הראשונה באליפות ישראל לבוגרות, זו עוד אבן דרך מבחינתי במהלך הקריירה שלי. תודה לצוות שלי – אחי אלכס גלושקו, רונן מורלי, עופר פדידה, אורן בר נור, לספונסר שלי, שמואל דונרשטיין, ולאיגוד הטניס. זה רגע מיוחד – אחותי יוליה זכתה לפני תשע שנים בפעם הראשונה באליפות ישראל ואני הולכת בעקבותיה. היה משחק מאוד קשה, שלי ברזניאק שיחקה מעולה, אני לא שיחקתי את הטניס הכי טוב שלי וזה היה גמר אמיתי של שלוש שעות – נתתי הכול וזה השתלם".

עוליאל זכה גם הוא בפעם הראשונה בקריירה בתואר אלוף ישראל לאחר שניצח 6:7, 6:4 ו-3:6 את חברו לנבחרת הדייויס, עידן לשם, עבורו היה זה הפסד שני בגמר.

עוליאל אמר בסיום: "זו הרגשה מעולה אני שמח מאוד שזכיתי בתואר הזה, עבורי זה מאוד משמעותי ואני מקווה מאוד להמשיך לשחק טוב. זה היה גמר טוב, עידן הגיש טוב לאורך כל המשחק והיה לי מאוד קשה לשבור אותו, הוא שיחק טוב. היה משחק מאוד קשה, אבל בסופו של דבר הצלחתי לנצח".

בין המשחקים התקיים טקס מיוחד לכבודה של יונה יאיר, "האמא של הטניס הישראלי", שזכתה בפרס על מפעל חיים מהתאחדות הטניס האירופאית. כמו כן התקיים טקס חלוקת הפרסים לאליפות ישראל לנוער שהתקיימה במקביל.

מצורפות שתי תמונות. קרדיט: אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס

כתבות נוספות