חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישי עוליאל בחצי גמר סבב נייק העולמי

מספר שחקני נוער נבחרים מישראל מתחרים השבוע בסבב נייק העולמי, אשר מפגיש את מיטב שחקני הנוער בגילאי 12-14 שזכו בסבבים הארציים. בתחרות משחקים ניקול נדל, מאי קמחי, ישי עוליאל, ישה זמל ונועם כליפי, שמלווים במאמן מיקי זרגרי.
ישי עוליאל, המתחרה בבנים 12, העפיל לחצי הגמר. עוליאל (2 בתחרות) עלה מהסיבוב הראשון ללא משחק, ולאחר מכן ניצח 2:6,7:5,1:6 את מישקה לנץ השוויצרי. בשמינית הגמר הוא פגש את אלוורו גונזאלס ממקסיקו וניצח אותו 1:6,2:6. ברבע הגמר הוא ניצח 2:6,5:7 את אקסל נפבה מארה'ב, שגם חובט ביד שמאל. יריבו בחצי הגמר צפוי להיקבע בקרוב.
לאחר המשחק, אמר עוליאל: 'יש לי בקהנד קרוס טוב, ומול שמאליים זה נשק טוב'. על התחרות עצמה, אמר עוליאל: 'המתקן ברמה גבוהה מאוד ואני מרגיש כמו מקצוען על המגרש. אני פוגש שחקנים מכל העולם והכרתי הרבה חברים חדשים'.
על המטרה להמשך הטורניר, אמר עוליאל: 'אני רוצה לסיים כאן במקום הראשון'.
בבנים 14, ישה זמל עלה מהסיבוב הראשון ללא משחק, ולאחר מכן השיג ניצחון יפה על המדורג שש מצרפת, לואיס טסה, עם 2:6,3:6. בשמינית הגמר הוא ניצח 2:6,1:6 את ניקולאי מנצ'ב מדרום אפריקה.
בבנות 12, ניקול נדל עלתה מהסיבוב הראשון ללא משחק, ובהמשך ניצחה 4:6,2:6 את ניקול דופור מארגנטינה. בשמינית הגמר היא הפסידה 6:0,6:0 לאנה דסיאנטיקוב מארה'ב (4 בתחרות).

כתבות נוספות

דילוג לתוכן