חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישי עוליאל: "אני רוצה לזכות באורנג' בול בפעם השלישית"

 

שני שחקני הנוער המובילים של ישראל ושחקני נבחרת הבוגרים, ישי עוליאל ושלי קרוליצקי, יצאו הלילה לסדרת תחרויות יוקרתיות בחו"ל ששיאן תחרות האורנג' בול המפורסמת.
עוליאל וקרוליצקי, המשתייכים ל"נבחרת דוד", יוצאים תחילה לשתי תחרויות במכסיקו, האחת רמה A והשניה רמה 1. משם תמשיך קרוליצקי לארה"ב לתחרות "אדי הר" היוקרתית ולאחר מכן לאורנג' בול לגילאי 18 המשוחק על משטח החימר, כאשר עוליאל ימשיך ממכסיקו הישר לאורנג' בול.

עוליאל, אוטוטו בן 17, שחקן סגל נבחרת הדייויס המדורג 30 בעולם לנוער, זכה פעמיים בתחרות היוקרתית בפלורידה: ב-2012 הוא זכה בקטגוריה לגילאי 12 ושנתיים לאחר מכן בגילאי 14. על פי גילו יכול עוליאל לשחק בגילאי 16, אולם הצוות המקצועי של "נבחרת דוד" החליט שישחק בקטגוריה הבכירה.

עוליאל אמר לפני הטיסה: "אני מתרגש מאוד לקראת התחרות הזו ורוצה מאוד להצליח ולזכות בה בפעם השלישית". מאמנו ג'אן פוצ'טאר הוסיף: "המטרה היא להתקדם בדירוג הבינלאומי ולשחק את הטניס הטוב שעבדנו עליו בתקופה האחרונה".

שלי קרוליצקי בת ה-17, המתאמנת אצל ציפי אובזילר, היא שחקנית נבחרת הפדרציה ונמצאת במקום ה-82 בדירוג העולמי לנוער. "אני אתן את הכול בתחרויות האלה, חשוב לי לעבוד על כל האלמנטים שאני עובדת עם ציפי ולעשות תוצאות יפות", היא סיפרה. אובזילר: "המטרה להמשיך את המומנטום מהקיץ, לשחק טניס טוב ולחזור עם כמה שיותר ניצחונות".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן