חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ישי עוליאל אלוף הרולאן גארוס בזוגות!

כן, הוא עשה זאת! הישג מדהים היום בפריס לישי עוליאל בטורניר הזוגות לנוער בפריס. עוליאל ושותפו הצ'כי, פטריק ריקל זכו בטורניר לאחר ניצחון בגמר על  צ׳ונג הקוריאני ולוז הברזילאי 3:6 4:6.  בחצי הגמר אתמול גברו על הצמד הצמד אלכס די מונאור ובלייק אליס האוסטרלים  6:4 4:6 4:10, ברבע הגמר גברו השנים בתום מותחן על הצמד המדורג רביעי בטורניר, ג'יי קלארק (בריטניה) וסטפנוס טציציפס (יוון) בשובר השוויון של המערכה השלישית (6:7, 6:2, 8:10).

 

ג׳אן פוצטאר מאמנו של ישי: ״ישי עוליאל אלוף רולאן גארוס בזוגות , נשמע דימיוני אבל זאת המציאות! משחק מצויין של ישי והשותף שלו פטריק ריקל ,לא השאירו סיכוי ליריבים וסיימו תחרות שהתחילו אותה ממש במקרה ביחד ועכשיו הם אלופים״.

 

אסי טוכמאייר יו״ר האיגוד שנכח במשחק: ״ אני מברך את ישי עוליאל על ההישג הנהדר בזכייתו בטורניר הזוגות לנוער של הרולאן גארוס.  ישי מהווה מופת להתמדה,  נחישות והקרבה ואנו מלאים גאווה בדרך שלו לצמרת הטניס העולמית. מי ייתן ומדינת ישראל תהנה משפע של הישגים כדוגמת זה שחווינו היום.״

 

בטורניר היחידים כאמור הודח עוליאל בסיבוב השני לאחר הפסד למדורג 8 בעולם יורבק קרימוב במאוזבקיסטן 6:7 6:2 6:2, עוליאל רשם שלושה ניצחונות בפריס כולל 2 בשלב המוקדמות וניצחון מרשים על המדורג 22 בעולם מאסטוניה קנת׳ רייסמה בסיבוב הראשון.

 

עוליאל משתייך לסגל "נבחרת דויד" שהיא קבוצת שחקנים מצטיינים אשר נתמכת ע״י איש העסקים דיוויד קופר״.

 
""
בתמונה אסי טוכמאייר יו״ר איגוד הטניס עם ישי עוליאל והצלחת

כתבות נוספות

דילוג לתוכן