חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ילדי ״כנפיים של קרמבו״ התארחו במרכז הטניס באשקלון

 אירוע ספורטיבי מיוחד במינו התקיים במרכז לטניס בישראל – אשקלון כאשר 50 ילדים בעלי צרכים מיוחדים ו-100 חונכים התארחו בפעילות משותפת של 'כנפיים של קרמבו', המרכז לטניס בישראל ואיגוד הטניס בישראל. זוהי פעילות משותפת שנייה החודש בין שלושת הגופים לאחר שאירוע דומה התקיים גם במרכז לטניס בישראל – חיפה.

קבוצת הכדורגל של הפועל אשקלון הגיעה למרכז הטניס להשתתף באירוע, השחקנים פגשו את הילדים, חתמו על כדורי טניס גדולים והשיא היה כאשר שי רביבו ואבי מלכה השתתפו במשחק ראווה בטניס מול שחקן של ספיישל אולימפיקס ושחקנית תחרותית המתאמנים במרכז הטניס. לאחר מכן זכו הילדים לתחנות ספורטיביות שונות ובסיום כולם קיבלו מדליות. ילדי התוכנית התחרותית של המרכז באשקלון נטלו חלק פעיל בפעילות, שיחקו עם הילדים, עזרו להם בתחנות ובסיום חילקו מדליות יחד עם בתאל מוסאי מהמרוץ למיליון.
 

""

                            שחקני אשקלון, שי רביבו ואבי מלכה, יחד עם שחקני התוכנית התחרותית של אשקלון וטניסאי ספיישל אולימפיקס(עדן בן יצחק)

שלמה גליקשטיין, מנכ"ל איגוד הטניס, שגדל באשקלון, נכח באירוע: "מטרת הפעילות הינה לחבר את עולמם של הטניסאים הצעירים עם עולמם של חניכי וחונכי 'כנפיים של קרמבו' לפעילות משותפת וערכית, מתוך הכרה ברווח ההדדי הגדול של כל הנוטלים חלק באירועים".

דני גלי, מנכ"ל המרכז לטניס בישראל:" המרכז לטניס בישראל גאה ושמח להיות שותף ומארח לאירועי 'כנפיים של קרמבו' מזה שנים. חזון ופעילות שני הגופים זהה, בנוגע לילדים עם צרכים ייחודיים והעצמתם והתכניות המגוונות שלנו מוכיחות זאת".

שעיה אזר, מנהל המרכז לטניס בישראל – אשקלון: "אנחנו תמיד שמחים לארח אירועים כאלה ולשמח ילדים, במיוחד כשמדובר בילדים עם צרכים מיוחדים – זה חלק מהחזון של הארגון שלנו. היה שיתוף פעולה מדהים בין ילדי מרכז הטניס עם החונכים והחניכים של 'כנפיים של קרמבו' ואני גאה על כך".

אופירה רותם, מנכ"ל 'כנפיים של קרמבו', בירכה על השותפות עם המרכז לטניס בישראל ואיגוד הטניס ואמרה כי האירוע מציג שוויון הזדמנויות המתקיים הלכה למעשה בסניפי התנועה ובקרב פעיליה גם בפעילויות מאתגרות וכי אוכלוסיית הצרכים המיוחדים הינה חלק בלתי נפרד מהקהילה, גם באירועי ספורט. "אני שמחה כי המרכז לטניס בישראל ואיגוד הטניס שותף לערכי השוויון והסובלנות של 'כנפיים של קרמבו' וכי יחד אנו מקדמים שינוי חברתי בחברה הישראלית כולה".

 

 

                       ""

                                                                                         פעילות ספורטיבית על המגרש(עדן בן יצחק)

""

                                                                                               שחקני הפועל אשקלון(עדן בן יצחק)

 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן