חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יוני ארליך ממריא לארצות הברית: "הדייויס תמיד בראש"

שחקן הזוגות הישראלי, יוני ארליך, ימריא הלילה (בין חמישי לשישי) לקראת  האתגר האחרון לפני גביע הדייויס- אליפות ארצות הברית הפתוחה.

ארליך (63) צפוי לראשונה לשתף פעולה עם האוסטרלי ג'ורדן קאר (49), שזכה בתשעה תארי זוגות במהלך הקריירה, האחרון שבהם לפני כשנה, בניופורט, ארצות הברית.

את השבועות האחרונים בארץ ניצל ארליך לזמן איכות עם אשתו וילדו הקטן, וכמובן שגם לאימוני הכנה לקראת התחרויות הקרובות. "היה מספק מאוד להיות עם הילד שלי ואשתי לאחר זמן רב בחו"ל", אמר ארליך. "את הזמן בארץ ניצלתי גם לאימוני זוגות, אך גם לאימוני יחידים- ואני מצפה להיות הקלף הסודי במשחקי היחידים", התלוצץ ארליך.

לאחר תקופת ההכנה וטעינת המצברים המנטאליים הודות למשפחתו, מרגיש ארליך שהוא בשל מתמיד לנסיעה הקרובה, אך כבר חושב קדימה- "הדייויס תמיד שם ואני מחכה לו בקוצר רוח", הוא מספר.

ארליך מחכה למפגש הקרוב מול האוסטרים ורואה בו הזדמנות נהדרת לשחק לעיני הקהל הישראלי, לו הוא מייחס חשיבות רבה: "הנבחרת שלנו מקבלת אנרגיה עצמוה מהקהל הישראלי, זה הקלף המנצח שלנו ואנחנו צריכים אותו. הוא מטריף אותנו כשצריך ובזכותו אנחנו מגיעים בכל פעם לשיאים חדשים, ומתעלים על עצמנו מחדש. אני קורא לקהל הרחב לבוא ולתמוך בנו".

על שחקני הזוגות האוסטריים, אמר ארליך: "מלצר זכה בווימבלדון האחרון ומדורג 15 ביחידים. מלבדו יש לאוסטרים את אוליבר, 12 בעולם ונואלה, 21 בעולם. זאת נבחרת חזקה מאוד ומנוסה".

על שיתוף הפעולה בין אנדי רם לנואלה, אמר ארליך: "זה יכול להפעיל על נואלה לחץ במובן מסוים, אבל בסופו של דבר כולנו מקצוענים. הצמד שינצח את המשחק הוא זה שיתרומם ראשון, ייצא מההתרגשות ויראה טניס טוב יותר".

"לי ולאנדי יש רקורד מצוין בדייויס, ועם העזרה של הקהל אני מצפה לטוב", סיכם ארליך.

בסיום משחקיו באליפות ארצות הברית צפוי ארליך, עם יתר שחקני הנבחרת, לחזור לישראל ולפתוח במחנה האימונים הרשמי לקראת המפגש- שכזכור ייקח חלק בין ה-16 ל-19 בספטמבר.

"יוני
יוני ארליך. הכנה אחרונה לפני הדייויס (אלעד ירקון)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן