יוני ארליך העפיל לשמינית גמר הזוגות באוסטרליה

הנציג הישראלי האחרון באליפות אוסטרליה הפתוחה, יוני ארליך, העפיל הבוקר (שבת) לשמינית גמר טורניר הזוגות. ארליך ושותפו, שחקן היחידים המצוין קווין אנדרסון מדרום אפריקה, גברו בסיבוב השני על צמד האוסטרלים בעל הכרטיס החופשי, ג'ון מילמן ומת'יו ברטון, 1:6, 7:6 ו-3:6.

בשמינית הגמר יתמודדו ארליך, שזכה עם רם בטורניר ב-2008, ואנדרסון, שהעפיל גם בטורניר היחידים לשמינית הגמר, מול הצמד ההולנדי רובין האסה ואיגור סיסלינג.

ארליך ואנדרסון, שהפתיעו בסיבוב הראשון את המדורגים 2 בטורניר, פאהס וסטפאנק, התחילו מצוין וסגרו 1:6 חלק במערכה הראשונה תוך 24 דקות בלבד.

במערכה השניה, אחרי שבירה לכל צד, ארליך ואנדרסון שברו והגישו למשחק כולו ביתרון 4:5, אבל אז הם נשברו, המערכה הגיעה לשובר שוויון והאוסטרלים הצעירים, בעידוד הקהל, הפתיעו וניצחו 5:7 בשובר השוויון ולקחו את המשחק למערכה שלישית. 

שני הצדדים שמרו על ההגשות בפתיחת המערכה השלישית עד שארליך ואנדרסון שברו ל-2:4. האוסטרלים נלחמו ושברו בחזרה אבל כשהגישו ל-4:4, הניסיון של ארליך ואנדרסון עזר להם לשבור שוב אחרי משחקון צמוד ל-3:5 ועם ההגשות הנהדרות של אנדרסון הצליחו השניים הפעם לא להסתבך, להגיש למשחק ולמקום בשמינית הגמר.

עשו לנו לייק בפייסבוק

כתבות נוספות