חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יומיים לדייויס: הנבחרת ערכה אימון בארגנטינה

עוד יומיים לפתיחת שמינית גמר הבית העליון בגביע דייויס במסגרתו יפגשו נבחרות ישראל וצ'לה.

לאחר ששהתה מספר ימים במיאמי, המריאה אתמול הנבחרת הישראלית לריו דה ז'נירו, ברזיל, ונחתה בואנוס איירס, ארגנטינה, שם ערכה אימון ביניים.

בבואנוס איירס מחכה לנבחרת מטוס מיוחד שהעמיד ה-ITF ויטיס אותם ואת שופטי התחרות לאתר המפגש בצ'ילה על מנת לקיים את המשחק כסדרו.

אנדי רם נחת כבר אתמול באתר התחרות בצ'ילה ואף בילה שם את הלילה. היום הוא ינסה למצוא יריבי אימון מקומיים כדי להשלים את הפערים שנוצרו בימים האחרונים.

'ההרגשה מוזרה, כי אנחנו מחכים ומחכים, ויש חוסר ודאות מוחלט', סיפר יוני ארליך ממיאמי. 'כל יום בודקים מה קורה. הנבחרת מפוזרת בכל העולם, שזה קטע היסטרי. דואגים לאנדי כי הוא לבד שם'.

'מי שמרוויח מהמצב זה הארון שלי, שהתחדש, כי מרוב שיעמום עושים כאן שופינג. אבל בלי צחוק, יש לנו כאן תנאים טובים להתאמן ולשמור על הכושר', סיכם ארליך.

ובמרחק מספר שעות טיסה ממנו, הוסיף החצי השני של ארליך, אנדי רם: 'כשהגעתי לכאן ראיתי הריסות, רוב המקומות ההרוסים מוקפים בסרטי משטרה. עברתי גם כמה רעידות משנה בעצמי, אתמול בבוקר אחת והיום בחדר המיטה פתאום זזה'.

'ה-ITF רוצה לקיים את המשחק. מנקודת המבט שלי, כאן לבד במלון בלי החברים קשה לי לראות איך יהיה משחק ואיך יהיה לו ערך ספורטיבי. זה פשוט לא נתפש כרגע, איך ומתי נתאמן, מתי נקיים הכנות, מתי כולם יגיעו, אבל אני מניח שברגע שיהיו התפתחויות, המצב ישתנה. אני ממש מחכה לכולם שיגיעו כבר ממיאמי'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן