חיפוש
Close this search box.

יום מעורב בזוגות לישראלים באוסטרליה

יום מעורב בזוגות לישראלים באוסטרליה
אנה ליבשיץ, מלבורן

אנדי רם ויוני ארליך שיחקו את משחקם הראשון באליפות אוסטרליה הפתוחה היום (שישי) עם פתיחת יום המשחקים. המשחק, שאמור היה במקור להתקיים ביום חמישי, נדחה יחד עם משחקים רבים אחרים עקב גל החום הכבד השורר כעת במלבורן. ארליך ורם, ששיחקו מול דניאלה ברצ'יאלי האיטלקי ואלכסדנר דולגופולוב האוקראיני, פתחו את המשחק בצורה טובה, ושמרו על הגשותיהם במהלך כל המערכה הראשונה מבלי לתת ליריביהם הזדמנויות שבירה. הם השיגו את נקודות השבירה הראשונות שלהם ביתרון 5-6 – שתי נקודות שהיוו גם נקודות מערכה. עם זאת, הם לא הצליחו לנצל את ההזדמנות, והמערכה הסתיימה בניצחון של היריבים בשובר השוויון, (4)7-6.
רם וארליך פתחו את המערכה השנייה עם שבירה מיידית, ושמרו על יתרון זה עד לסופה, כשהם זוכים במערכה, 4-6. במערכה השלישית, עם זאת, הם נשברו מיד, ולמרות ניסיון מאומץ להשוות את התוצאה, נשברו שוב לפיגור 4-0. מכאן ואילך, המשחק התנהל עם שבירות מרובות, כאשר ארליך ורם שברו חזרה פעמיים, אך נשברו בעצמם, ולבסוף הפסידו את המערכה והמשחק כולו בתוצאה (4)7-6 4-6 6-3.
 

""
אנדי ויוני במשחקם היום

למרות ההפסד בסיבוב הראשון של רוב הישראלים, עדיין ישנה נציגות ישראלית פעילה בטורניר – שחר פאר ושותפתה לטורניר הזוגות, סילביה סולר-אספינוסה, העפילו היום לסיבוב השלישי עם ניצחון משמעותי על המדורגות 2 בטורניר, סו-ווי הסייה ושוואי פנג. הסייה ופנג, שזכו בשנה שעברה בטורניר הזוגות בווימבלדון וכן באליפות סוף השנה, היו יכולות לעלות למקום הראשון בדירוג הזוגות עם תוצאה טובה באליפות אוסטרליה הפתוחה. הזוג הישראלי-ספרדי חזר מפיגור 5-2 במערכה הראשונה לניצחון 5-7, ועל אף שהשתיים הפסידו את המערכה השנייה 6-3, הן שמרו על תוצאה צמודה עד ל4-4 במערכה המכרעת, וזכו בה לבסוף בתוצאה 4-6. הן העפילו לסיבוב השלישי עוד לפני שנערכו חלק ממשחקי הסיבוב הראשון. האחיות וויליאמס היו אמורות לשחק את משחקן הראשון היום, אך פרשו מטורניר הזוגות (הסיבה הרשמית: פציעה ברגלה של ונוס וויליאמס). 
 

""
פאר ואספינוסה בנצחון היום על המדורגות 2 בטורניר

כתבות נוספות

דילוג לתוכן