חיפוש
Close this search box.

יום מוצלח לישראלים ב"סטיל אופן"

בטורניר הגברים העפילו היום חמישה ישראלים אל רבע הגמר. טל גולדנגורן ניצח את בזרגניאן האמריקאי 6:7 3:6, אור רם הראל ניצח את אובריאן מדרום אפריקה 2:6 4:6, בר בוצר ניצח את בארי מאירלנד המדורג חמישי בטורניר 4:6 4:6 , איגור סמילנסקי ניצח את פונגרץ האוסטרי 6:7 2:6 וגלעד בן צבי גבר על רוסט הצרפתי המדורג 3 בטורניר בתוצאה 2:6 4:6. דור בלפר וינאי ברקאי סיימו את דרכם בטורניר היחידים לאחר הפסדים ליריבים מצ'ילה ובריטניה. אצל הנשים עולה ישראלית נוספת לרבע הגמר, לי אור אשר גברה על אסתר מסורי 6:7 4:6.

ברבע גמר זוגות הנשים ניצחו צמד הישראליות שטרנבך וטור את פטרסון ואולבפדט השוודיות 4:6 4:6 והעפילו לחצי הגמר. ליבי מש ושותפתה השוודית המלין העפילו אף הן לחצי הגמר לאחר שגברו על הישראליות סולומון וקמחי 4:6 2:6.  כהן וגולינקר סיימו את דרכן בטורניר הזוגות לאחר הפסד לצמד המדורג ראשון בטורניר פליקה מגרמניה וסבינסטובה מרוסיה. בחצי הגמר יפגשו שלמה ואור הישראליות את ליבי מש והמלין השוודית. ובחצי הגמר השני יפגשו שטרנבך וטור את המדורגות ראשונות בטורניר פליקה מגרמניה וסבינסטובה מרוסיה.

בזוגות הגברים העפילו הצמד הישראלי בן צבי וסטיל לחצי הגמר לאחר שניצחו את האמריקאים בזרגניאן והלביאן 4:6 6:4 5:10. שני הזוגות האחרים שהתחרו היום הפסידו וסיימו את דרכם בטורניר, רם הראל וסמילנסקי הפסידו 7:5 6:4 לצמד בריטי ועידן בקשי ודור בלפר הפסידו לצמד צרפתי 6:4 6:4.
מחר (שישי) החל מהשעה 10:30 יחלו רבעי הגמר אצל הנשים והגברים ולאחר מכן חצאי גמר זוגות נשים עם שלושה צמדים ישראלים. וכן חצאי הגמר לגברים עם צמד ישראלי אחד.

צפו בהגרלות ולו"ז המשחקים למחר:

Official Draws and Order of Play
MEN – SINGLES MAIN DRAW ""
MEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
MEN – SINGLES QUALIFYING ""
WOMEN – SINGLES MAIN DRAW ""
WOMEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
WOMEN – SINGLES QUALIFYING ""
ORDER OF PLAY ""

כתבות נוספות

דילוג לתוכן