חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יוליה גלושקו זכתה ב-ITF איניסברוק שבפלורידה

                                         מאת: אור קיסר, ONE

הישג נהדר לטניסאית הישראלית, יוליה גלושקו, שזכתה הערב (ראשון) בטורניר ה-ITF על סך 25 אלף דולרים המתקיים באיניסברוק שבפלורידה לאחר שניצחה 6:2, 0:6 ו-4:6 את המדורגת 161 בעולם, פטרישה מאייר-אחלייתנר האוסטרית.

זהו הניצחון החמישי ברציפות של המדורגת 174 שאיבדה מערכה אחת בלבד במשך כל הטורניר. זהו הישג נהדר למחבט מספר שתיים של ישראל שצפוייה לעלות לאזור המקום ה-160 בעולם בעקבות הזכייה.

גלושקו פתחה את המשחק לא טוב והאוסטרית ברחה ל-1:4, המדורגת 174 ניסתה לעצור את המומנטום ושמרה ל-2:4, אך מאייר שמרה במשחקון הבא ושברה את גלושקו על האפס כדי לזכות במערכה הראשונה – 2:6.

כבר מתחילת המערכה השנייה נראה היה שגלושקו התעוררה וכבר במשחקון הפתיחה היא הצליחה להשיג את השבירה הראשונה במשחק ולאחר שהוסיפה שתיים נוספות, השלימה בייגל (0:6) ושלחה את הגמר למערכה מכרעת.

מאייר חזרה לעצמה, ברחה ל-0:3 ו-1:4 והיה נראה שמהמשחק הזה תצא גלושקו מאוכזבת, אך הישראלית הראתה פעם נוספת הרבה אופי, צימקה ל-4:2 ולאחר משחקון ארוך וצמוד שברה ל-4:3. אחרי עוד משחקון ארוך שמרה גלושקו ל-4:4, שברה בפעם החמישית ולאחר מכן הגישה בהצלחה ל-4:6 ולמשחק ולטורניר כולו.

 

יוליה גלושקו (משה חרמון)
יוליה גלושקו. יצאה מהקבר במערכה האחרונה (משה חרמון)
דילוג לתוכן