חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יוליה גלושקו: זאת אכזבה טבעית, אתאושש במהרה

                                                                                 מאת: שי אלון

ישראל הפסידה 1:2 במפגש גביע הפדרציה מול פולין לאחר ששחר פאר ויוליה גלושקו נכנעו 6:3 ו-6:3 לאגה רדוואנסקה וקלאודיה יאנס, ותאלץ לקוות להפסד הפולניות ללוקסמבורג.

יוליה גלושקו הייתה נסערת: 'אני אתאושש במהרה, זאת אכזבה טבעית של אחרי הפסד'. שחר פאר אמרה לאחר המשחק: 'ידעתי מראש שהמשחק מול רדוואנסקה יהיה קשה. היא שחקנית מצוינת שהגיעה במומנטום. אבל כל עוד יש סיכוי, ולו הקטן היותר, אנחנו צריכות להאמין ולעשות את כל מה שאפשר'.

פאר הוסיפה: 'לא יודעת אילו תוכניות היו, אבל לי מבחינתי לא חשבתי שיהיה משחק קל. נכון שהפסדתי 6:3, 6:3, אבל התוצאה הייתה הרבה יותר צמודה. היא שחקנית מצוינת שבאה במומנטום טוב, ההבדל היה בנקודות החשובות. אם הייתי לוקחת אותן, הכל היה משתנה. צריך להמשיך לעבוד ולעשות את מה שאני עושה. בפעם הבאה אני מקווה לנצח'

הקפטן ליאור מור: 'לפני תחילת המשחקים אמרתי שהבית הזה פתוח, ומסתבר שזה באמת ככה. אני לא מאוכזב, כי יוליה ושחר נתנו את המקסימום. הבטחנו שניתן את המקסימום, לא הבטחנו שננצח. אנחנו צריכים לקום ליום חדש ולנצח את בולגריה, כי זה מה שבשליטנו. אח'כ נקווה שלוקסמבורג יעזרו לנו וינצחו את הפולניות, למרות שהסיכויים לא גבוהים'. 

 

שחר פאר. התוצאה משקרת (משה חרמון)

שחר פאר. התוצאה משקרת (משה חרמון)
 

 

בצד הפולני, היו טענות להתנהגות הקהל הישראלי, אגה רדוואנסקה:'זה לא היה פייר פלי. הקהל הישראלי התנהג בצורה לא נאותה והפריע לנו לשחק. בפולין לא מתנהגים ככה'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן