חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יוליה גלושקו הודחה במוקדמות אליפות אוסטרליה

                                                                   מאת: שי אלון

הפסד במשחק צמוד מול המדורגת 126 בעולם, סיים הבוקר (אור ליום שבת) את דרכה של יוליה גלושקו במוקדמות אליפות אוסטרליה הפתוחה. גלושקו, 233 בעולם, נוצחה בידי הספרדיה נוריה לגוסטרה ויוואס בת ה-30 7:6 (7:4) ו-7:5 ונפרדה מהגראנד סלאם הראשון בקריירה שלה.

גלושקו שברה במשחקון השני ל-0:2, אך הספרדיה השוותה ל-2:2, יוליה שברה שוב ל-2:4 ושנרה ל-2:5, הספרדיה בשלושה משחקונים רצופים השוותה ל-5:5 והמערכה הגיעה בסופו של דבר לשובר שוויון בו ניצחה הספרדיה 4:7.

גלושקו שברה ל-1:2 גם במערכה השניה, אך נשברה מיד חזרה. גלושקו שברה שוב ל-4:5 אך לא הצליחה להגיש למערכה ושלושה משחקונים רצופים של הספרדיה העניקו לה את הנצחון.

הניצחון בסיבוב הראשון של המוקדמות, יקפיץ את גלושקו לסביבות המקום ה-205 בעולם, והבטיח לה מעשית כניסה למוקדמות הרולאן גארוס ו-ווימבלדון. 

'זה הפסד כואב, היו ליוליה הרבה הזדמנויות', אמר ל-ONE מאמנה של יוליה, אסף אינגבר הנמצא עימה במלבורן.

 


גלושקו (משה חרמון)

גלושקו. יהיו לה עוד הזדמנויות (משה חרמון)
 

 

'יוליה שיחקה טניס טוב לאורך כל המשחק ולא ויתרה גם ברגעים הקשים. שיחקה מולה יריבה שבשיאה דורגה 35 בעולם, שחקנית מאוד מנוסה שנלחמה עד הסוף. אנחנו נלמד מההפסד הזה, יוליה תצבור נסיון ואני מאוד אופטימי לגבי העתיד', הוסיף אינגבר.

ההפסד של גלושקו, משאיר את הטניס הישראלי עם ארבעה נציגים באליפות שתפתח בין שבת לראשון. שחר פאר, דודי סלע, אנדי רם ויוני ארליך.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן