חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טסונגה גבר על וינטרוב: "הוא ברמה הכי גבוהה שיש"

משימה קשה ביותר ניצבה בפני הישראלי מספר שתיים של ישראל בשמינית גמר גביע דייויס מול צרפת, אך אמיר וינטרוב הוכיח שוב כי הוא קורץ מחומר אחר. הישראלי אמנם נוצח במשחק הראשון במסגרת התמודדות הדייויס של נבחרת ישראל מול צרפת על ידי המדורג שמיני בעולם, ג'ו ווילפריד טסונגה, אך הוכיח המון אופי ומלחמה.

הצרפתי שמדורג 165 מקומות מעל הישראלי בדירוג העולמי לא חשב שיתקשה כך, אך לבסוף ניצח בארבע מערכות 3:6, 3:6, 6:4 ו-5:7 והותיר את וינטרוב עם המחמאות.
שתי המערכות הראשונות היו של הצרפתי שהשיג שתי שבירות במהלכן ואת שתיהן לקח בתוצאה זהה, 3:6. בהמשך וינטרוב חזר ממצב לא פשוט, השיג שתי שבירות וניצח את המערכה השלישית 4:6.
המערכה הרביעית הייתה צמודה עוד יותר כיאה למשחק טניס עם שינוי מומנטום. אחרי קרב ארוך ומתיש טסונגה ניצח במשחקון האחרון וקבע 5:7 כדי לעלות את צרפת ל-0:1.

לאחר המשחק, סיפר וינטרוב: "זאת הרגשה מעולה שהצלחתי להתמודד איתו, כי הוא שחקן ברמה הכי גבוהה שיש. כששברתי פעם ראשונה האמנתי שאני יכול לקחת את המערכה, אבל בסופו של דבר המשחק מורכב מנקודה נקודה ומשחקון משחקון".

על דודי סלע, שצפוי לעלות למשחק השני מול רישארד גאסקה, אמר וינטרוב: "דודי משחק מעולה. למרות שזאת משימה מאוד קשה, אם הוא יאמין ויילחם כמו שהוא תמיד עושה – יש לו כאן צ'אנס".

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן