חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טל על הגל: גולדנגורן בשמינית גמר אליפות אירופה

היום התקיימו משחקי הסיבוב השלישי והרביעי באליפות אירופה ליחידים, אשר מארחת את מיטב שחקני הנוער האירופאים. כזכור, השחקנים הצעירים משחקים במספר מוקדים: קטגוריית גילאי 18 מתקיימת בשוויץ, קטגוריית גילאי 16 ברוסיה וקטגוריית גילאי 14 בצ'כיה.
 
מבין הישראלים, בולט טל גולדנגורן שהגיע כבר לשמינית הגמר בקטגוריית גילאי 14. היום (רביעי) הפתיע גולדנגורן את המדורג 14, קמיל מז'צ'רזק הפולני, כשניצח אותו בקלות 2:6,2:6.
 
בשמינית הגמר יפגוש גולדנגורן את לוקאס מידלר האוסטרי שהפתיע בסיבוב השני את המדורג ארבע, אוליבר נגאי הסלובקי עם 4:6,5:7.           

המדורגת שתיים בבנות 14, ולריה פטיוק, נוצחה היום בסיבוב השלישי על ידי אסטלה קסקינו מצרפת 0:6,2:6.

 
אור רם, שדורג שמונה בתחרות גילאי 16, הופתע בסיבוב השלישי על ידי פיליפ וואגר הקרואטי שגבר עליו 6:4,6:3.
 
בזוגות, העפילו רם ובר בוצר לסיבוב השלישי לאחר שניצחו צמד מבוסניה והרצגובינה 4:6,1:6. בסיבוב הבא צפוי לפגוש הצמד הישראלי את המדורגים שמונה מקפריסין.
 
בבנים 18, הפסיד דור בלפר בסיבוב השני לריצ'רד גאב הבריטי 6:3,1:6,6:4. דניאל סקריפניק הודח גם הוא בסיבוב השני לאחר שנוצח על ידי ירוסלב שילה מבלרוס 7:6,7:5.
 
בזוגות נמצאים בלפר וסקריפניק בסיבוב השני לאחר שגברו על צמד טורקי 0:6,3:6. בסיבוב הבא הם יפגשו את המדורגים שלוש מסלובקיה.
 
בבנות הפסידה ליאת צימרמן למדורגת 11, יאנה בוצ'ינה מרוסיה, 6:4,6:2. צימרמן ורונה לויאן העפילו לשמינית גמר הזוגות לאחר שניצחו עם 3:6 כפול צמד מאירלנד. בסיבוב הבא הן יפגשו את המדורגות שמונה מבריטניה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן