חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טורניר ATP עם פרסים בסך מליון דולרים יתקיים בארץ בספטמבר

הנהלת סבב ה ATP – הודיעה ב- 20.4.2014 על העברת טורניר סנט פטרסבורג לתל אביב בשנת 2014. הטורניר אשר במשך 19 שנים התקיים ברוסיה יגיע לישראל ויתקיים בין התאריכים 15-21 בספטמבר במרכז הטניס ברמת השרון. הטורניר הוא מסדרת  ATP 250 וסך הפרסים שיוחלקו בו עומד על כ- מיליון דולרים.  דירקטוריון הATP אישר את העברת הטורניר לישראל והדבר תלוי רק בסיכום התנאים הסופיים בין סבב ה- ATP לבין הנהלת הטורניר.
הטורניר הוא חלק מסדרת טורנירים בינלאומיים של ה- ATP הכוללים את הטורנירים היוקרתיים הבאים: דוחא, צ'נאי, דובאי, קזבלנקה, קואלה לומפור, שנזן, בייג'ין, טוקיו, שנחאי ומוסקבה.
 

 

""

הקהל הישראלי יזכה לראות שוב שחקנים ברמות הגבוהות בעולם


תגובת יו"ר איגוד הטניס אסי טוכמאייר:
" אני שמח על קיום תחרות ה-  ATP 250 עם סך פרסים של כמיליון דולר בארץ השנה. חלום גדול שלי היה להחזיר את  טורניר ה- ATP לארץ ואני שמח שהצלחנו בעזרת חברים טובים לעשות זאת.  אני בטוח שנדע לקחת את ההזדמנות הזו בשתי ידיים ולתת לקהל חובבי הטניס והספורט בארץ הזדמנות לחוויה נהדרת  ומפגש מקרוב עם שחקנים ברמות הגבוהות ביותר בעולם. "

 תגובת מנכ"ל איגוד הטניס שלמה גליקשטיין:
" זה דבר פנטסטי לטניס הישראלי, תהיה פה חגיגה בלתי רגילה, קודם כל מפגש הדיוויס מול ארגנטינה ואז תחרות ה ATP. מבחינת איגוד הטניס זה יהיה אתגר גדול להרים כזו תחרות ועוד בסמיכות כזו לדיוויס ,אני בטוח שעם כל הצוות המקצועי של האיגוד, מרכז הטניס ואנשים רבים אחרים נצליח לעמוד בזה."

 תגובה של פבל ליסובצב, סמנכ"ל איגוד הטניס:
זה נהדר שכמעט אחרי 20 שנה תחרות מהסבב העולמי ATP, בהשתתפות השחקנים הטובים בעולם, חוזרת לישראל. איגוד הטניס יעשה את כל המוטל עליו על מנת ליצור אווירת חג לא רק לאוהדי טניס אלא לאוהדי ספורט ישראלים ככלל. לשמחתנו בתקופת התחרות לא יתקיימו אירועי ספורט גדולים במקביל וכל אוהבי הספורט יוכלו להתמקד בטניס.

תגובה של ודיק דרוזדובסקי, מנהל השיווק של איגוד הטניס:
אנו באיגוד הטניס מרגישים כבוד עצום על הביטחון שהפגינו ראשי סבב הATP  ובעלי הטורניר בהחלטתם להעביר את הטורניר לישראל. זהו מקור לגאווה, לא רק לטניס הישראלי או לספורט הישראלי, אלא למדינת ישראל כולה. זוהי תחושה נפלאה לראות את ההערכה לה זוכה ישראל בזירת הטניס הבינ"ל, אנו מחויבים לקיים תחרות איכותית ולהוכיח שוב כי ישראל נמצאת בחוד החנית העולמי בכל הקשור לארגון והפקת תחרויות טניס.

תגובה של ציפי אובזילר:
"אני שמחה שחוויה של טורניר בינלאומי בסדר גודל כזה תהיה שוב בארץ. אני גדלתי על הטורנירים האלה בארץ כל שנה ושמחה בשביל אוהדי הטניס ודור השחקנים הצעיר שיזכו לראות טורניר בסדר גודל כזה. זו חוויה אדירה שאפר ללמוד ממנה המון. כל הכבוד לאיגוד הטניס שהרים את הכפפה והצליח להביא את הטורניר לארץ."

תגובה של עמוס מנסדורף:
" אני שמח בשביל אוהדי הטניס בישראל שכזה טורניר מגיע לארץ אחרי 18 שנים, הזדמנות מצוינת ביחד עם גביע דיוויס לשבועיים של טניס מעולם אחר"

דילוג לתוכן