חצי גמר אליפות ישראל: סלע מול סרוגו, וינטרוב מול גולדנגורן

לאחר שנקבעו העולות לגמר אליפות ישראל בנשים שיתקיים מחר (חמישי, לא לפני 12:00), נכנסת קטגוריית הגברים לישורת האחרונה. היום הסתיימו משחקי רבע הגמר ברמת השרון, ומחר ייערכו משחקי חצי הגמר. גמר הגברים יתקיים ביום שבת ב-14:00 (שידור חי בערוץ הספורט).
בגברים, אמיר וינטרוב עבד קשה מול איגור סמילנסקי בן ה-17, אך לבסוף השיג ניצחון בשלוש מערכות עם 2:6,6:7,6:3. השניים פתחו עם שבירות הדדיות עד שסמילנסקי הצליח לשמור ולשבור ועלה ל-2:4. בהמשך שמרו השניים על ההגשה עד לניצחון של סמילנסקי 3:6.
במערכה השניה וינטרוב שבר ראשון ל-1:3, אך סמילנסקי השווה עם שבירה ושמירה. המשחק נמשך עם שמירות הדדיות עד למצב של שובר שוויון, בו זכה וינטרוב עם 2:7. במערכה השלישית וינטרוב המשיך במומנטום ועלה ל-1:4 ובהמשך ל-2:6. בחצי הגמר (מחר ב-10:00) יפגוש וינטרוב את טל גולדנגורן בן ה-16 שניצח 3:6,3:6 את דקל בר.

לאחר המשחק, אמר וינטרוב: 'התחושה היא לא כל-כך טובה מבחינתי כי נכנסתי לאט למשחק. היה לי קצת קשה בגלל שינויי הרוח אבל אני שמח שניצחתי. אצטרך לבוא הרבה יותר חד מחר'.
דודי סלע ניצח 1:6,2:6 את אור רם הראל ויפגוש בשעה 11:00 את הראל סרוגו שניצח 0:6,3:6 את דור בלפר. 'הוא שחקן מוכשר שלא רגיל לקצב כך שהיה לי די קל', אמר סלע שלא הוטרד מהמשחק אלא דווקא מהמחבט החדש: 'אני שמח שניצחתי עוד משחק עם המחבט הזה, זה לא פשוט אחרי 17 שנה עם אותו מחבט. זה כמו להחליף אישה בשבילי, צריך להתרגל'.
 

כמעט הפתעה ברבע הגמר. איגור סמילנסקי
 
Official Draws and Order of Play
MS – SINGLES MAIN DRAW
MS – SINGLES QUALIFYING
MS – DOUBLES MAIN DRAW
WS – SINGLES MAIN DRAW
WS – SINGLES QUALIFYING
WS – DOUBLES MAIN DRAW
ORDER OF PLAY

כתבות נוספות