חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חפץ הציל 3 נקודות משחק מול עוליאל, יפגוש את זמל בגמר

כיאה למעמד חצאי הגמר באליפות ישראל לנוער, הסתיימו היום (חמישי) ברעננה משחקים מרתקים במיוחד, שהזכירו לכל חובבי הטניס מדוע הם כה אוהבים את המשחק הזה. משחקי ארבעת הגדולים נערכו בגילאי 14 ו-18, כאשר מחר יתקיימו המשחקים המקבילים בגילאי 12,10 ו-16.
המשחק המותח ביותר נערך בחצי הגמר של בנים 14, בו הציל עומר חפץ שלוש נקודות משחק מול ישי עוליאל, וניצח 2:6,6:7,7:5. המערכה הראשונה הייתה צמודה- עוליאל עלה ל-0:2, חפץ השווה ל-2:2, אבל עוליאל שבר ושמר ל-2:4. בהמשך השניים שמרו על ההגשות, עוליאל עלה ל-4:5, חפץ השווה, ובשני המשחקונים האחרונים עוליאל שבר ושמר בדרך ל-5:7.
במערכה השנייה חפץ עלה ל-1:3 ול-2:5 מבטיח. אלא שעוליאל הפך את הקערה על פיה, זכה בארבעה משחקונים רצופים ועלה ל-5:6. חפץ לא נלחץ ושוב הוכיח יכולת מנטאלית מברזל, שבר את ההגשה של עוליאל והשווה ל-6:6. בשובר השוויון עוליאל כבר היה ביתרון 1:5, וגם משחק טוב של חפץ לא מנע ממנו להגיע לשלוש נקודות משחק כשעלה ל-5:6, 6:7 ו-7:8. בשלב זה, עם הגב לקיר, חפץ חיבר את היכולת המנטאלית ויכולת המשחק, זכה בשלוש נקודות וניצח 8:10.
במערכה השלישית חפץ היה בשיאו והוביל כל המערכה, עד שניצח 2:6, במשחק המותח ביותר שנראה עד כה בתחרות. בגמר יפגוש חפץ את ישה זמל- שגבר על גלעד לוי 1:6,4:6,7:5.
בבנות 14, מאי קמחי ניצחה 0:6,6:7 את אביטל וולף, ותפגוש את קרן רוזן שניצחה 0:6,2:6 את ענבר כהן.
בבנים 18, איגור סמילנסקי גבר על טל גולדנגורן עם 4:6,5:7 ויפגוש את אייל כהן שניצח 3:6,1:6 את אביב דרמון. בבנות, לרה פטיוק ניצחה 4:6,0:6 את לי לוי ותפגוש את שריי שטרנבנך שניצחה 5:7,1:6 את ליבי מש.
משחקי חצי הגמר בקטגוריות הגיל 10, 12 ו-16 יתקיימו מחר (שישי) בהדר יוסף. המשחקים בקטגוריות הגיל 16 ובנים 12 ייפתחו בשעה 10:00. המשחקים בקטגוריות הגיל 10 ובנות 12 ייפתחו לאחר משחקי השעה 10:00.

לו'ז למשחקי יום שישי

שימו לב: מחר בשעות הבוקר יתקיים מרוץ האופניים 'סובב ת'א', אנא קחו בחשבון שעלולים להיווצר עומסי תנועה באזור.

יתר משחקי חצי הגמר

בנים 12:

נועם כליפי- איתמר לביא
גלעד תמר- רועי גינת
בנות 12:
ניקול נדל- דריה שוורצמן
פמלה כהן- אילנה טטרואשווילי
בנים 10:
שון קמישב- אופק עזיזה
אלכסנדר גפוננקו- שי בוחניק
בנות 10:
נטע תמיר- בר ספוז'ניקוב
ענת לקוס- שרון אורל ובצקי

בנים 16:
מור בוליס- בן פתאל

אוראל אוביל- אלון שץ

בנות 16:
טליה זנדברג- ולדה צ'רניקוב

ולריה ניקולייב- אביטל וייסבוך

כל משחקי הגמר ייערכו בהדר יוסף.

טקס הסיום צפוי להיערך בשעה 14:00.

צפו בהגרלות המלאות:

בנים 18
בנים 16
בנים 14
בנים 12
בנים 10

בנות 18
בנות 16
בנות 14
בנות 12
בנות 10

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן