חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חפץ בשמינית הגמר, מארי פירס שרה לו "הבה נגילה"

סבב נייק העולמי אשר מתקיים השבוע בקלאב מד שבפלורידה, ארצות הברית, מספק לחובבי הטניס משחקים מרתקים רבים, אך גם מספק סיפורים מעניינים לא פחות המתרחשים הן על המגרש, והן מחוצה לו.
עומר חפץ, ששיחק אמש (שבת) בסיבוב השני של סבב נייק העולמי, השיג ניצחון על המרוקאי מרון בולזר בשתי מערכות- 0:6,1:6. המשחק נמשך יומיים שלמים וכלל הפסקת גשם במצב של 0:4 ו-0:30 לחפץ. הגשם לא הצליח לעצור את המומנטום של הישראלי, שהמשיך לניצחון גם במערכה השנייה.
אלא שאת הניצחון לא חגג חפץ עם הנבחרת הישראלית בלבד. לערב הפתיחה של התחרות הגיעו מספר שחקניות, ביניהן ורה זבונרבה ומארי פירס הצרפתייה, שזכתה בארבעה גראנד סלאמים (שניים ביחידים ושניים בזוגות), ודורגה בשיאה במקום השלישי בעולם.
פירס נפגשה עם הנבחרת הישראלית והתעניינה בחפץ הצעיר, איתו היא פיתחה שיחה ארוכה. במשחקו האחרון הגיעה אף פירס לצפות בחפץ  ועודדה אותו. עם ניצחונו, לא הסתירה הצרפתייה את שמחתה ופצחה בשירת "הבה נגילה" ו"הבאנו שלום עליכם".
בנבחרת הישראלית היו משועשעים מההתרחשות וצופים כי פירס תגיע לעודד את חפץ גם בסיבוב הבא, מול הסרבי החזק, ארגי קירקין (6), שנחשב לתקווה הסרבית ומתאמן באחת מהאקדמיות היוקרתיות בברצלונה.
עוד בתחרות, רם קאפח הפסיד בסיבוב השני בשתי מערכות למדורג הבכיר, סי הונג מקוריאה. בבנות, ולריה ניקולייב העפילה לסיבוב השני ללא משחק ותפגוש את הלנה פלטנייבה מאוקראינה. אביטל וולף הפסידה בסיבוב הראשון לתמרה ארנולד השוויצרית עם 7:5,6:1,5:7.
 
""
עודדה את חפץ. פירס עם מיקי זרגרי, שמלווה את הנבחרת

""
מול חפץ בסיבוב הבא. קירקין הסרבי

כתבות נוספות

דילוג לתוכן