חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חזניוק אלופת אשקלון, פאר בסיבוב ה-2 בפורטוגל

                       מאת: שי אלון, ONE

שחר פאר, המדורגת 107 בעולם, עלתה הבוקר (שבת) לסיבוב המוקדמות השני בטורניר אוריאס בפורטוגל, כשגברה 3:6 ו-5:7 על המדורגת 8 במוקדמות ו-98 בעולם, קארין קנאפ מאיטליה.

פאר הייתה זו שהשיגה את השבירה הראשונה מול קנאפ ל-1:2 ושמרה ל-1:3. האיטלקיה נשברה שוב בפיגור 5:3 ופאר זכתה במערכה הראשונה. קנאפ פתחה את המערכה השנייה עם שמירה ושבירה ועלתה ל-0:2, אולם פאר התאוששה במהירות וזכתה בארבעה משחקונים רצופים ועלתה ל-2:4.

קנאפ לא התייאשה, שברה ושמרה ל-4:4 ובתום משחקון צמוד שברה ל-4:5, אבל אז הגיעה שוב תורה של פאר להשתלט על המומנטום של המשחק. הישראלית מנעה מערכה שלישית כששברה ל-5:5 ומשם כבר המשיכה עם שמירה ושבירה לניצחון תוך שעה ו-40 דקות.

בסיבוב המוקדמות השני תשחק פאר מול אנסטסיה רודיונובה האוסטרלית או קרולין גארסיה הצרפתיה.

חזניוק זכתה בטורניר ה-ITF באשקלון
דניז חזניוק  בת ה-19 זכתה בתחרות ה-ITF באשקלון ע"ס 10,000 דולרים על שמו של רפי דורות. חזניוק, 519 בעולם, גברה על המדורגת 1 בטורניר ו-365 בעולם, קסניה קרילובה מרוסיה 4:6 ו-1:6.

 

"דניז
דניז חזניוק. חלפה על פני קרן שלמה (חגי ניזרי)
 

 

חזניוק שברה בפתיחת המערכה הראשונה ועלתה ל-0:2. קרילובה שברה בחזרה ל-4:4, אך הישראלית שברה שוב ל-4:5 ושמרה על ההגשות וזכתה במערכה. קרילובה שמרה בפתיחת המערכה השנייה אבל חזניוק השיבה בשישה משחקונים רצופים והשלימה את הניצחון ב-57 דקות.

זהו טורניר ה-ITF הרביעי מסדר גודל דומה בו זוכה חזניוק שתחזור ל-500 הראשונות בעולם ואף תחלוף על פני קרן שלמה ותהיה המחבט מספר 3 של ישראל אחרי פאר וגלושקו.
 

עשו לנו לייק בפייסבוק

Official Draws and Order of Play
MEN – SINGLES MAIN DRAW ""
MEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
MEN – SINGLES QUALIFYING ""
WOMEN – SINGLES MAIN DRAW ""
WOMEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
WOMEN – SINGLES QUALIFYING ""

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן