חופים: גור וים אדיב זכו בגברים, אליוכין ומנוחין בנשים

התחרות השניה משמונה התחרויות הבינלאומיות שמתוכננות להשנה התקיימה אתמול בחוף פולג.
תנאי מזג האוויר הקשו על השחקנים ורוח שנשבה מהים הפריעה לשחקנים לא מעט. בתחרות זוגות הגברים השתתפו שמונה קבוצות שחולקו לשני בתים של ארבע. בבית א' – הבית הקשה יותר מבין השניים למשחק הקובע את העלייה לגמר הגיעו לאחר שני נצחונות לכל קבוצה – חן פרייברג ואייל בורשטיין שדורגו במקום הראשון בתחרות ואחים גור וים אדיב. המשחק היה שחזור משחק הגמר בתחרות הראשונה, בה זכו בורשטיין ופרייברג.
גור (בן 14) ואחיו הגדול נקמו על ההפסד בתחרות הקודמת והפתיעו את הזוג המדורג ראשון עם תוצאה 7:6 7:6.
בבית ב', ליאור בריק ומרק קגנה שדורגו במקום השני בתחרות עלו לשלב הגמר ללא קושי לאחר 3 נצחונות בשתי מערכות. את הפתעת הבית סיפקו גגיא טלפיר ובוריס סברנסקי שחזרו למגרשים אחרי הפסקה של כמעט שנתיים. השניים הפסידו את המערכה הראשונה בשני המשחקים הראשונים שלהם אבל נלחמו עד הסוף וניצחו בשניהם. הכושר הירוד נתן את אותותיו במשחק העליה נגד בריק וקגנה כשלגיא התחילו התכווצויות ברגליים והשניים הספידו בקלות 6:1 6:3.

משחק הגמר היה מותח שבסיומו האחים אדיב סיפקו עוד הפתעה ועם משחק מצויין ניצחו את בריק וקגנה ולקחו את התואר עם תוצאה 6:3 6:4.

בתחרות הנשים השתתפו ארבעה זוגות בלבד. למקום הראשון הגיעו אלינה מנוחין ואלונה אליוכין לאחר 3 נצחונות. נועה לסרי ואליס דזובינסקי שרק מתחילות את קריירת החופים הפתיעו את המדורגות הבכירות בטורניר כשלקחו את המערכה הראשונה במשחק הראשון, אבל הניסיון נתן את שלו ואלינה ואלונה ידעו לצאת מהפיגור ולקחת את המשחק. שרית רובינות וטל רותם שהובילו את הענף בשנותיו הראשונות חזרו להתחרות וסיימו את התחרות במקום השני ועם טעם של החמצה.

 בתחרות זוגות מעורבים זכו שרית רבינוב וגל גרימברג לאחר שניצחו בגמר את חן פרייברג ועמית דור.

בתחילת חודש מאי תתקיים תחרות קבוצתית. הקבוצות יורכבו מלפחות 2 גברים ו2 נשים וכל מפגש בין הקבוצות יהיה מורכב ממשחק גברים, משחק נשים ושני משחקים זוגות מעורבים. 

ברכות לכל המשתתפים ובהצלחה בהמשך.

 

""כתבות נוספות