חודש לקראת הדייויס, דודי סלע: "רוצה לסיים את השנה ב-50 הגדולים"

בסוף השבוע ייצאו רוב שחקני הדייויס לאליפות ארצות הברית הפתוחה, אחד האתגרים האחרונים לקראת מפגש הדייויס שיתקיים בין ה-16 ל-19 בספטמבר בהיכל נוקיה.

לקראת האליפות, עורכים השבוע דודי סלע, הראל לוי, נועם אוקון ויוני ארליך מחנה אימון עם עמוס מנסדורף- שבסופו ימריאו, כאמור, לארצות הברית.

דודי סלע, שחזר לארץ לאחר הזכייה בטורניר וונקובר, נשמע מרוצה: "למרות שזה היה צ'לנג'ר, כל זכייה נותנת ביטחון שחשוב להמשך הדרך. אני משחק יותר טוב מתחילת השנה ומקווה להציג יכולת גבוהה גם בארצות הברית".

על המטרות להמשך השנה, אמר סלע: "אני מקווה לסיים את השנה בטופ 50. בשנה שעברה כמעט ולא שיחקתי תחרויות בתקופה הזאת כך שאין לי נקודות להגן עליהן, וזאת הזדמנות מצוינת לעלות בדירוג".

חבירתה של הנבחרת יחדיו כבר עכשיו, תהווה את אות הפתיחה לקראת מחנה האימון הרשמי שיתקיים בסמוך למפגש הדייויס. על המפגש, אמר סלע: "אני מקווה שהקהל יגיע בהמוניו, כמו שהיה נגד רוסיה. זה תמיד כיף לשחק בארץ ואני בטוח שהקהל יעזור לנו".

במהלך המפגש ולפניו ישונעו שחקני הנבחרת ברכבי אלפא רומיאו, כפי שנקבע בהסכם החסות שחתם האיגוד עם החברה. גם סלע נשמע מרוצה מההסכם וסיכם: "כיום אני נוסע על אאודי, אבל בשמחה אעבור לאלפא רומיאו. שמעתי עליהם רק דברים טובים".

כתבות נוספות