חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חודורוב וסמילנסקי העפילו לסיבוב השני באילת

היום (שני) התקיים יום המשחקים הראשון בתחרות הפיוצ'ר באילת, המחלקת פרסים על סך 10,000 דולרים. זוהי תחרות ראשונה מתוך סבב של שלוש תחרויות בסך הכל שיתקיימו במהלך החודש במלון 'ישרוטל ספורט קלאב'.
 
היום התקיימו בסך הכל ארבעה משחקים, כאשר בשניים מתוכם שיחקו הישראלים תומר חודורוב ואיגור סמילנסקי, שקיבלו כרטיסים חופשיים לתחרות. השניים עשו את העבודה עם ניצחונות מרשימים והצליחו להעפיל לסיבוב השני.
 
חודורוב (1675) הפתיע את המדורג שבע, ובק סטניסלב (628) מרוסיה, עם 2:6,1:6. בסיבוב השני יפגוש חודורוב את המנצח בין ג'וזף קובליק הסלובקי ופיליפ אורנו מדנמרק, שניהם העפילו מהמוקדמות.
 
סמילנסקי השיג גם הוא ניצחון יוקרתי לאחר שגבר על מיכאל פופיגין (787) הרוסי 1:6,3:6. בסיבוב הבא יפגוש סמילנסקי את המנצח בין ארתור דה גרף (935) הבלגי לבין המדורג ארבע סטיבן דייז (466) מקנדה.
 
מחר יתקיימו יתר משחקי הישראלים. גלעד בן צבי (682) זכה להגרלה קשה ויפגוש את המדורג שלוש, קלאודיו גראסי (402) מאיטליה. סער סטיל יפגוש גם הוא שחקן מדורג- את הרוסי המדורג שמונה, סרגיי קרוטיוק (631). טל ארוס (839) יתמודד מול ריצ'רד מוזאב (661) הרוסי וגיא מיכלביץ' יפגוש את קמיל קפקוביץ' (620) הסלובקי.
 
לסיום, שחקן הנוער דניאל סקריפניק, שחזר זה עתה מסבב תחרויות נוער מוצלחות בחו'ל, יפגוש את רוברט רומלר (736) הצ'כי.

רשימת כרטיסים חופשיים לבית הגמר:

1) דניאל סקריפניק
2) איגור סמילנסקי
3) סער סטיל
4) תומר חודורוב

מוקדמות (SQ)

בית גמר (MDS)

זוגות (MDD)

לוח זמנים (OOP)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן