חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חודורוב ומסורי זכו בלאומית 9

תחרות לאומית מספר תשע הגיעה לסיומה ביום שבת במועדון הטניס מכבי נתניה. בגברים, היה זה תומר חודורוב שזכה במקום הראשון ובנשים, הייתה זאת אסתר מסורי. דניאל לאופר שימש במהלך השבוע כשופט הראשי ומיכאל צור שימש בתפקיד זהה בסוף השבוע. את משחק הנשים שפט לאופר ואת משחק הגברים שפט ארז אלגזי.

חודורוב פגש במשחק הגמר את דניאל סקריפניק וגבר עליו בשלוש מערכות- 5:7,4:6,6:3. בפתיחת המערכה הראשונה כל צד שבר למשנהו עד למצב של 2:2. במצב זה סקריפניק התעורר, לקח שלושה משחקונים ברציפות, עלה ל-2:5 ושמר על ההגשה כדי לנצח 2:6.

במערכה השנייה שמרו שני השחקנים על ההגשה. במצב של 3:3 חודורוב שבר לראשונה ושמר פעם נוספת על ההגשה כדי לעלות ל-3:5. סקריפניק עוד שבר פעם נוספת כדי לצמצם ל-4:5 אך חודורוב החזיר בשבירה נוספת ועלה ל-4:6.

במערכה השלישית סקריפניק פתח היטב לאחר שבירה ושמירה שהובילו אותו ליתרון 0:2 ובהמשך 1:3. חודורוב עוד הבליח מפעם לפעם אך לא מנע מסקריפניק יתרון מבטיח של 2:4. אלא שבמצב זה חודורוב התעורר והשווה ל-4:4. סקריפניק לא נלחץ, שמר על ההגשה ועלה ל-4:5. מכאן החלה הריצה של חודורוב אל הניצחון- לאחר ששבר פעם אחת ושמר פעמיים- וזכה בשלושה משחקונים ברצף בדרך ל-5:7 בתום שעתיים ו-35 דקות.

בנשים, אסתר מסורי ניצחה 5:7,1:6,6:3 את קטיה טור. טור פתחה את המערכה הראשונה היטב ועלתה ל-1:3. מסורי לא נכנסה למשחק והצליחה לקחת רק שני משחקונים נוספים במהלך המערכה שהסתיימה ב-3:6.

את המערכה השנייה פתחה מסורי טוב יותר- שברה במשחקון הראשון, שמרה בשני ועלתה ל-0:2. טור עוד שמרה פעם בודדת על ההגשה וצימקה ל-1:2, אך משם ההצגה הייתה כולה של מסורי שניצחה 1:6.

המערכה השלישית נפתחה ביתרון 1:3 למסורי. טור התאוששה במהירות, זכתה בארבעה משחקונים ברציפות ועלתה ל-3:5 ואף למצב של נקודת משחק. מסורי לא נלחצה, זכתה במשחקון ולאחר מכן לקחה עוד שלושה משחקונים נוספים כדי לנצח 5:7 בתום שעתיים ו-10 דקות.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן