חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חגיגת טניס בינלאומית בישראל: שלוש תחרויות פיוצ'ר רצופות

איגוד הטניס מציג: חגיגת טניס בינלאומית בישראל!
 
איגוד הטניס בישראל מארגן שלוש תחרויות פיוצ'ר בינלאומיות רצופות, שיתקיימו באוקטובר ונובמבר השנה במועדוני טניס ברחבי הארץ. מדובר בתחרות נשים ובשתי תחרויות גברים, על סך של 25 אלף דולר כל אחת, שיתנו לטניסאים ולטניסאיות הישראלים הזדמנות לשחק בארץ ולהשיג נקודות דירוג חשובות.
 
שלוש תחרויות אלה מתקיימות לאחר תקופת קורונה ארוכה, בה לא ניתן היה לקיים אירועים בסדר גודל זה, ואיגוד הטניס גאה בכך שהשחקנים הישראלים יוכלו להתחרות מול הקהל הביתי ושתושבי הפריפריה יוכלו גם הם ליהנות מטניס בינלאומי ולצפות מקרוב בישראלים.
 
התחרות הראשונה תהיה לנשים ותתקיים בין ה-24 ל-30 באוקטובר במועדון הטניס מכבי קרית מוצקין, בהשתתפות שחקניות מנבחרת הפדרציה של ישראל. זו הפעם הראשונה בה תתקיים תחרות בינלאומית במועדון במוצקין.
 
שבוע לאחר מכן, בין ה-31 באוקטובר ל-6 בנובמבר, תתקיים במועדון הטניס במיתר תחרות "מיתר בי ג'י בונד אופן 2021" המסורתית לזכרו של סרן ליעד לביא ז"ל, אשר היה קצין לוחם בצנחנים, ונהרג במבצע "צוק איתן" ב-2014. התחרות, שתתקיים זו השנה השישית, תהיה לגברים בהשתתפות שחקני נבחרת הדייויס של ישראל.
 
אירוח תחרות בינלאומית בפעם הראשונה יהיה גם מנת חלקו של מועדון הטניס עפולה, בו יתקיים הפיוצ'ר השלישי, גם כן לגברים, בין ה-7 ל-13 בנובמבר.
 
לקראת התחרויות יתקיימו טורנירי קדם מוקדמות (דמי הרשמה 150 שקלים) שיעניקו שני כרטיסים למשחקי המוקדמות בכל תחרות.
קדם המוקדמות למיתר יתקיים בין ה-7 ל-11 באוקטובר במיתר. להרשמה.
קדם המוקדמות לקרית מוצקין יתקיים בין ה-21 ל-23 באוקטובר בנתניה. להרשמה.
קדם המוקדמות לעפולה יתקיים בין ה-16 ל-20 באוקטובר ברעננה. להרשמה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן