חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חברת רב בריח תעניק חסות ליוליה גלושקו

יוליה גלושקו חתמה לאחרונה על הסכם חסות עם חברת רב בריח, לפיו תזכה לתמיכה במהלך 3 השנים הבאות. זהו תזמון מצוין עבור יוליה, שהגיעה בתקופה האחרונה לשלב הגמר ב-4 טורנירים וזכתה ב-2 תארים. בעקבות ההישגים האחרונים אף חזרה אל המקום ה-195 בדירוג. בחודש הבא היא צפויה להשתתף במוקדמות אליפות ארה"ב הפתוחה.

לאחר חתימת ההסכם אמרה יוליה: "אני מתרגשת משיתוף הפעולה עם רב-בריח, שתומכת בספורט הישראלי בכלל ובי באופן אישי. שמואל הוא אדם מיוחד ומעורר השראה, ואני מבטיחה לעשות את המיטב כדי לייצג אותו ואת החברה על הצד הטוב ביותר".

יו"ר רב בריח והבעלים, שמואל דונרשטיין: "החברה חרתה על דגלה לתמוך בספורט הכחול-לבן מתוך אמונה והכרה בערכי המצוינות ומתוך הבנה כי התעשייה צריכה ואף חייבת להירתם ולעשות זאת. אנו גאים ושמחים על שיתוף הפעולה עם יוליה גלושקו ובטוחים כי היא תמשיך להציג את היכולת המצוינת אותה היא מציגה בחודשים האחרונים. מפה אני קורא לתעשיינים ולבעלי עסקים להמשיך ולתמוך בספורט הישראלי ולהחזיר לקהילה בה אנו חיים".

 יוליה גלושקו היא המחבט מס' 1 של ישראל, והיא מייצגת את ישראל בגביע הפדרציה מאז 2007. השנה הובילה את הנבחרת לשלב העלייה לבית 1 לאחר שניצחה את כל משחקי היחידות ו-2 משחקי זוגות עם אחותה, לינה. יוליה זכתה באליפות ישראל, דורגה בשיאה במקום ה-79 בעולם ואף העפילה לסיבוב השלישי בשני טורנירי גרנד סלאם – ברולאן גארוס ובאליפות ארה"ב הפתוחה.

דילוג לתוכן