חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

וינטרוב עלה לסיבוב המוקדמות השני ברולאן גארוס

המחבט מספר שתיים של ישראל, שעדיין לא שיחק העונה על החימר, עלה אמש (שלישי) לסיבוב המוקדמות השני ברולאן גארוס לאחר ניצחון 1:6 ו-3:6 על טאי צ'אן מטיוואן המדורג 209 בעולם תוך שעה ו-12 דקות.

אמיר פתח מצוין ושבר פעמיים בדרך ל-0:4 מהיר, צ'אן הצליח לזכות במשחקון, אבל וינטרוב ניצח שני משחקונים ברצף וסגר את המערכה הראשונה תוך 27 דקות. במערכה השנייה שני השחקנים נשארו צמודים לזה לזה עד למצב של 3:3. הישראלי לקח שלושה משחקונים ברצף וניצח את המשחק בצורה חלקה.

בשנה שעברה ברולאן גארוס הטניסאי הישראלי הודח כבר בסיבוב המוקדמות הראשון. המשוכה בסיבוב הבא תהיה הרבה יותר גבוהה – הטניסאי הרומני אדריאן אנגור המדורג 107 בעולם.

בגזרת שאר הישראלים: יוליה גלושקו תכנס מחר למשחקי מוקדמות הנשים. גלושקו (150) תפתח מול המדורגת 11 במוקדמות ו-124 בעולם, קאי צ'אן צ'אנג מטיוואן. בתוך כך, הודחו יוני ארליך ודימיטרי טורסנוב מרוסיה ברבע גמר טורניר דיסלדורף. השניים נוצחו 6:4, 5:7 ו-10:8 על ידי המדורגים 4 בטורניר, פדריק נילסן מדנמרק ואנדרה סא מברזיל. שחר פאר נכנסה אחרונה להגרלה הראשית של הרולאן גארוס.  אנדי רם ויוני ארליך ניצלו דירוג מוגן של רם מלפני הפציעה וישחקו אף הם בטורניר. דודי סלע החמיץ את הכניסה לטורניר בשלושה מקומות והחליט לוותר על טורניר המוקדמות.

 

 

"גלושקו.

גלושקו. תשחק מחר בסיבוב המוקדמות הראשון (יניב גונן)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן