חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

וינטרוב ניצח את בריידן קליין ועלה לחצי הגמר

                                מאת: שי אלון, ONE

הישג נהדר לאמיר וינטרוב. המחבט הישראלי מספר 2, המדורג 181 בעולם, עלה היום (שישי) לחצי גמר צ'לנג'ר פרגאנה באוזבקיסטן. וינטרוב גבר ברבע הגמר על בריידן קליין מאוסטרליה, 351 בעולם, 7:5, 4:6 ו-1:6 אחרי שעתיים ושש דקות.

וינטרוב ישחק בחצי הגמר מול יבגני קרילוב מרוסיה המדורג 276 בעולם.  לווינטרוב יש הזדמנות מצוינת ללכת עד הגביע בצ'לנג'ר הזה, עקב העובדה כי נשאר המדורג הבכיר בטורניר. בשנה שעברה אגב, זכה בטורניר לא אחר מאשר דודי סלע אשר החליט השנה להתמקד בטורנירי החימר באירופה.

הניצחון יקפיץ את וינטרוב לדירוג שיא מצוין עבורו, סביב המקום ה-164 בעולם. אם וינטרוב יזכה בטורניר הוא ייכנס לראשונה לרשימת 150 הטניסאים הטובים בעולם. הישג השיא של וינטרוב בסבב הצ'לנג'ר הוא גמר בנגקוק בשנה שעברה.

קליין פתח מצוין עם 0:3 מרשים, וינטרוב התעשת מייד והשווה ל-3:3. הישראלי החמיץ הזדמנות לשבור ולסגור את המערכה והיה זה האוסטרלי שביתרון 5:6 שבר וזכה במערכה הראשונה.

 

וינטרוב (יניב גונן)

וינטרוב. יילך עד הסוף? (יניב גונן)
 

 

וינטרוב התאושש עם שבירה מוקדמת במערכה השנייה, הציל חמש נקודות שבירה נגדיות ושמר על היתרון עד לסוף המערכה בה ניצח 4:6. הישראלי המשיך עם שבירה מוקדמת גם במערכה השלישית ל-1:2, כשהוליך 1:3, הצליח אחרי משחקון ארוך לשבור את האוסטרלי פעם שנייה במערכה ל-1:4 ומשם כבר השלים את המשימה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן