חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

וינטרוב: מאמינים בעצמנו. הקפטן רן: נעשה הכל כדי לחזור לבית העליון

עוד ארבעה ימים לקראת מפגש גביע הדייויס בין ישראל ליפן (14-16 בספטמבר, שידור חי בערוץ הספורט), במסגרת פלייאוף העלייה לבית העליון. הנבחרת הישראלית כבר נחתה בטוקיו, ופתחה בהכנות לקראת המפגש המאתגר.
כשבצידו השני של המגרש ניצבים שלושה שחקנים יפניים במאייה הראשונה, זה וודאי לא יהיה קל. הנבחרת הישראלית מודעת לכך, אבל מקפידה לשדר אופטימיות לקראת סוף השבוע. אין ספק שהלכידות והתמיכה ההדדית בתוך הנבחרת ישחקו תפקיד מרכזי במפגש, כפי שתיאר זאת אמיר וינטרוב: 'נורא חם פה ולח ברמות אחרות, אבל העיקר מבחינתו הוא שיש אווירה מעולה בנבחרת וכולנו ציפייה למפגש'.
'קיבלו אותנו מאוד יפה ואנחנו מאוד אוהבים את המגרש. אומנם הקהל הישראלי לא יהיה לצידנו, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו', אמר וינטרוב.
הקפטן אייל רן הגיע כבר בסוף השבוע לטוקיו. כשהאפשרות לחזור שוב לבית העליון עומדת על הפרק, עולים ברן זכרונות מתוקים מהמעמד: 'אני נרגש לקראת המפגש הקרוב. אחרי ניצחון על פורטוגל, אנחנו שוב קרובים לבית העליון. כבר חווינו את החוויה המדהימה הזאת, להיות בטופ של המפעל, ונעשה הכל כדי לחזור לשם'.
הנבחרת עוד לא הספיקה לבחון לעומק את השחקנים היפנים, אך הקפטן הישראלי בהחלט יכול להעיד של שחקניו שלו: 'כל השחקנים שלנו מאוד מחויבים לדייויס ואני כמובן שמח על כך. אני מקווה שהמחויבות הזאת תביא לתוצאות בסוף השבוע'.
 

הנבחרת בארוחת הערב ביפן

כתבות נוספות

דילוג לתוכן