חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

וינטרוב לקראת הדייויס: לא יהיה פשוט, המזל הגדול שלנו שזה בבית

אמיר וינטרוב ייכנס זו הפעם השנייה לנעל הגדולה של שחקן נבחרת ישראל בטניס. עבור וינטרוב, שמגיע למפגש לאחר תחרות מוצלחת בבנגקוק, שם הוא הגיע למקום השני, מדובר בהזדמנות נוספת לצבור ביטחון, לשחק לעיני הקהל הישראלי וכמובן לעזור ולהצעיד את הנבחרת להישגים נוספים.
 
'הכושר שלי טוב מאוד בזמן האחרון. עכשיו נאלצתי לעבור מחבט וזה קצת הקשה עלי אבל עכשיו אני מתרגל אליו ומרגיש יותר טוב', סיפר וינטרוב שמתאמן ברמת השרון לקראת המפגש.
 
האימונים באצטדיון וודאי מזכירים לוינטרוב את המפגש האחרון, שלאחריו הוא זכה להכרה גדולה יותר. עם זאת, הישראלי לא נח על זרי הדפנה לרגע- ויודע שחובת ההוכחה היא עליו: 'היום קצת יותר מכירים אותי אז זה קצת משחרר, אבל הרצון להצליח וחובת ההוכחה תמיד שם, כל מפגש הוא בפני עצמו וחובתי לעשות את הטוב ביותר בשביל הנבחרת. המפגש הקודם גרם לי להכרה יותר גדולה בארץ ונתן לי ביטחון. התוצאות היו טובות מאוד אחרי הדייוויס וזה נתן לי קרש קפיצה גדול'.
 
על מחנה האימונים שנפתח זה עתה לקראת המפגש, אמר וינטרוב: 'אנחנו מתאמנים ביחד ונפגשים בכל מועד שאנחנו יכולים. הקשר הזה הוא מה שמחזיק את הנבחרת כל כך מלוכדת ומוצלחת. למרות פער הגילאים בינינו זה יתרון מבחינה מסוימת. אנדי ויוני מנוסים והם מעבירים את הביטחון והניסיון אליי, וככה עוזרים לי להתקדם'.
 
למרות הביתיות, לוינטרוב ברור כי האתגר במפגש יהיה גדול ביותר: 'ראיתי את כל הקנדים משחקים ואני מכיר אותם היטב. אנחנו הולכים להתמודד עם נבחרת מאוד חזקה שכל השחקנים שלה עכשיו בקו עליה ופורצים קדימה. לא יהיה פשוט, אבל המזל הגדול שלנו שזה בבית. הקהל ללא ספק הוא הנקודה החזקה שלנו, הוא זה שמביא לנו את הביטחון ומוציא את היריב מכליו. רק איתו נוכל לנצח את המפגש הזה'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן