חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

וינטרוב: לא הייתי יכול לבקש מתנה מתוקה יותר

יום גדול לטניס הישראלי עם העפלתה של נבחרת הדייויס פעם נוספת לבית העליון, בו מתחרות 16 הנבחרות הטובות בעולם.
לאחר שלושה ימים מותחים ומורטי עצבים, היה זה היום אמיר וינטרוב שסגר את הסיפור והעניק למדינת ישראל חג שמח של ממש.
'כולם פה נתנו את הכל, וכולם גיבורים. אני מאוד שמח שניצחנו וזה הישג גדול לטניס הישראלי. אחרי היום, בהחלט מגיע לנו להיות בבית העליון', אמר הקפטן אייל רן.
על מפגש החוץ, אמר רן: 'מדהים לשחק ביפן, כולם התייחסו אלינו כ'כ יפה, הקהל מנומס והאווירה מעולה. זו באמת הרגשה נהדרת, ניצחון מדהים ויום מדהים שלא נשכח'.
אמיר וינטרוב: 'אין לי כוח לעמוד. בכל שנה ביום הולדת שלי הניצחון מתוק יותר. שנה שעברה זה היה על ראוניץ', היום זה היה עלייה לבית העליון. אני מקווה שנצליח להישאר שם עוד כמה שנים טובות'.
על מהלך המשחק והפסקת הגשם שהצילה אותו, אמר וינטרוב: 'היה לנו המון מזל עם הפסקת הגשם, הוצאתי המון אנרגיה במשחק של דודי. קצת לפני הגשם הרגשתי התכווצויות שרירים וההפסקה פשוט הגיעה במזל כי בזכות הטיפולים שקיבלתי חזרתי משוחרר'.
וינטרוב גם סיפר על התעלות הנפש שלו במהלך המשחק: 'הייתה המון אנרגיה במשחק הזה ולא יכול להיות אחרת כשאני מסתכל על השחקנים שלנו. אנדי נתן אתמול את הנשמה למרות פציעה בלתי אפשרית, דודי נתן את החיים שלו על המגרש במשך חמש שעות. מבחינת הלב אנחנו בבית העליון וגם מעבר לכך'.
וינטרוב, שכזכור חגג היום את יום הולדתו סיפר כי לא יכול היה לבקש מתנה טובה יותר: 'זאת המתנה הכי טובה ליום הולדת. אני מקווה שעשיתי קצת אושר בישראל ומקווה לקבל את ספרד בנוקיה'.
אסי טוכמאיר, יו'ר איגוד הטניס: 'זה יום חג במלוא מובן המילה והישג יוצא מן הכלל לטניס הישראלי, שמביא למדינה פעם נוספת כבוד גדול. הנבחרת שלנו קורצה מחומרים אחרים וזה תענוג לראות אותם על המגרש. מדהימה אותי בכל פעם מחדש העובדה שענף שמקבל רק מאות אלפי דולרים בודדים מהמדינה, מנצח פעם אחר פעם מעצמות טניס שתקציבן עומד על מאות מיליוני פאונד ויורו. התקווה שלי לכבוד השנה החדשה היא שקברניטי הספורט ייתנו לטניס תקציב שמתאים להישגים שהוא מביא, כדי שנוכל לשמר ואף לשפר את ההישגים שלנו'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן