חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

וינטרוב ייצג את ישראל כמחבט מספר שתיים במפגש הדייויס מול פולין

הודעה משמחת לאמיר וינטרוב שיפתח מחר את הופעותיו בתחרות השלישית המתקיימת במסגרת סבב ישרוטל באילת.
 
וינטרוב (268), שזכה באליפות ישראל לא מכבר וקצר לאחרונה הצלחות בזירה הבינלאומית, התבשר היום (ראשון) אחר הצהריים על ידי קפטן הנבחרת, אייל רן, כי הוא עתיד לשמש כמחבט מספר שתיים במפגש גביע הדייויס שיפתח ברמת השרון ב-4 במרץ, ויפגיש את ישראל מול פולין במסגרת הבית האירופאי אפריקני מספר אחת.
 
ההודעה הרשמית תפסה את וינטרוב בסיום אימוןלקראת תחרות הפיוצ'ר אותה הוא יפתח ביום שני. וינטרוב, שכבר היה בעבר חלק מסגל הנבחרת, לא הסתיר את השמחה על חזרתו לשורותיה: 'זה חלום לשחק עבור הנבחרת ולהיות חלק ממשהו גדול כל כך. מעבר לכך, זה כבוד גדול לשחק לצידם של דודי, אנדי ויוני. הם שחקנים גדולים ואני בטוח שיקדמו אותי וייתנו לי טיפים. דודי עזר לי מאוד באליפות אוסטרליה והרגשתי שם ממש טוב בזכותו'.
 
'אני מחכה לזה כל החיים, מאז ומתמיד רציתי לשחק בנבחרת וזה בונוס גדול עבורי, במיוחד לאור העובדה שכבר הייתי על סף פרישה. מזל שנשארתי- וזה בזכות שלמה צורף שתומך בי לאורך כל הדרך'.
 
קפטן הנבחרת, אייל רן, סיפר: 'אני ונועם בר החלטנו באופן רשמי שאמיר יהיה השחקן מספר שתיים במפגש מול פולין. אמיר עשה בחודשים האחרונים התקדמות גדולה מאוד והוא מסומן כבר שנים רבות על ידי הצוות המקצועי כדבר הבא'.
 
'אמיר ללא ספק נמצא בכושר טוב והוא יהווה שחקן נבחרת לגיטימי. אנחנו סומכים עליו שהוא יתרום לנבחרת גם בתוך המגרש וגם מחוצה לו', סיכם הקפטן.
 
נועם בר, ששוהה גם הוא באילת, חיזק את רן ואמר: 'לאור השיפור ביכולת של אמיר הוא נכנס לעמדת השחקן מספר שתיים. לאחרונה הוא הפגין טניס ברמה גבוהה ואנחנו מאמינים שהוא יתמוך בנבחרת'.
 
בתוך כך, השבוע צפוי דודי סלע לבדוק את מהירות המגרש באצטדיון קנדה שברמת השרון, לקראת המפגש הקרב ובא.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן