וינטרוב הפסיד בגמר צ׳אלנג׳ר נאנצ׳אנג בסין

אמיר וינטרוב לא הצליח לסיים את השבוע המצוין שלו והפסיד בגמר טורניר הצ'לנג'ר נאנצ'אנג בסין, וינטרוב נכנע היום לפיטר גוזצ׳יק הגרמני המדורג 170 6:2 6:1. בחצי הגמר גבר על האוסטרלי בן ה-21 ג'ורדן תומפסון (211) 3:6 ו-4:6. היתה זו הופעה רביעית של וינטרוב בגמר טורניר צ'לנג'ר לאחר שהגיע בעבר לגמרים בבנקוק, בוחרה ופורגנה.

וינטרוב שהחל את הטורניר במקום ה-375 בעולם, הבטיח לעצמו כניסה ראשונה ומחודשת לטופ 300 והתקדם למקום ה 279, עליה של 97 מקומות.

 גוז'וצ'יק פתח טוב את המערכה הראשונה עם שתי שבירות וברח ל-0:4. לישראלי לא היו תשובות למשחק המהיר והאגרסיבי של הגרמני ולמרות שהצליח כבר לעלות על הלוח ולשמור פעמיים על ההגשות שלו, הוא לא הצליח לשבור את המדורג 170 בעולם בחזרה וירד מופסד במערכה הראשונה. 

גם את המערכה השנייה פתח הגרמני עם שבירה, אבל הפעם וינטרוב שבר מיד בחזרה. לרגע היה נראה כי הטניסאי הישראלי נכנס סןף סוף למשחק, אך גוז'וצ'יק היה נחוש מדיי ושבר שוב בדרך ל-1:2, ומשם כבר דהר לניצחון. 
 

זה ההפסד הרביעי של הטניסאי הישראלי בגמר טורניר צ'לנג'ר, לאחר שבעבר נוצח בגמרים בבנקוק,  בוחרה ופורגנה. למרות האכזבה זה היה השבוע הטוב ביותר של וינטרוב מאז שחזר לשחק אחרי הפציעה הקשה שעבר. בעקבות ההצלחה, הישראלי שהחל את הטורניר במקום ה-375 יעלה לסביבות המקום ה-284.

לוינטרוב תהיה הזדמנות נוספת לשפר את דירוגו בצ'לנג'ר נוסף שיחל מחר בקאושיונג, סין (עם סך פרסים של 125,000 דולרים). הישראלי יפתח את הטורניר מול האיטלקי תומס פביאנו שמדורג 186 בעולם.

 

כתבות נוספות