חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

וינטרוב הודח מצ'לנג'ר "פנזה" אחרי הפסד לדאבי

                                                     מאת: שי אלון

אמיר וינטרוב, סיים היום (שישי) את דרכו בצ'לנג'ר "פנזה" ברוסיה (50,000 דולרים)  כשנוצח בחצי הגמר ע"י הספרדי ארנו ברוחווס-דאבי (213), 2:6, 6:3 ו-1:6.

אחרי 2:2 בפתיחת המערכה הראשונה, השתלט הספרדי שמצליח מאוד בסבב הפיוצ'רים בחודשים האחרונים על המשחק, שבר ל-2:3 ורץ קדימה עם שבעה משחקונים רצופים עד 2:6 במערכה הראשונה ו-0:2 בשנייה. 

אחרי משחקון צמוד הצליח וינטרוב לשמור על ההגשה וכאן השתנה המומנטום של המשחק. וינטרוב שבר בחזרה ועלה ל-2:3. הספרדי עוד הישווה, אבל וינטרוב שבר שוב ל-3:5 והגיש בהצלחה לניצחון במערכה השנייה.

אבל דווקא אז שוב חל מהפך: הספרדי שבר ל-0:2, ושמר על ההגשה בדרך ל-0:3. וינטרוב עלה על הלוח, אבל זה היה כבר מאוחר מדי. הבטחון העצמי של הספרדי חזר, והוא השלים 1:6 וניצח .

למרות ההפסד, וינטרוב, שמדורג כיום 215 בעולם, אמור לקפוץ לסביבות המקום ה-200 בעולם בדירוג הבא, ולהמשיך את ההתקדמות שלו בשנה האחרונה. מרוסיה וינטרוב ימריא לסין לצ'לנג'ר ע"ס 35,000 דולרים.

הישראלים יחזרו לפעולה בשבוע הבא
שחר פאר (24) תהיה מדורגת ראשונה בטורניר ה-WTA בוושינגטון שייפתח ביום שני ותנסה לחזור לעצמה אחרי החודשים האחרונים המאכזבים.

 

 


"שחר

שחר פאר. תדורג ראשונה בוושינגטון (רויטרס)
 

 

דודי סלע (79) ישחק בצ'לנג'ר אסטנה בקזחסטן, שם ידורג ראשון או שני. יוליה גלושקו (191) תשחק החל ממחר במוקדמות טורניר סטנפורד היוקרתי, הראשון בסדרת טורנירי ההכנה הגדולים לקראת אליפות ארה"ב הפתוחה שתיפתח בסוף אוגוסט בניו -יורק.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן